Тема Общество

План відбудови

Эпизодов: 8

Слушать
Подписаться

Що чекає Україну після війни? Якою буде найбільша країна Європи потім? А яким буде Світ? Подкаст «План відбудови» від студії «Щочути?» починає говорити про повоєнне майбутнє, формулювати смисли та ідеї, навколо яких може об’єднати суспільство після війни. Двоє журналісток – Анастасія Зубова та Олена Горобець говорять з візіонерами та фахівцями в галузях освіти, урбаністики, самоврядування, реформ, здоров’я аби з їхньою допомогою сформулювати «домашнєзавдання», такий собі план відбудови, яке суспільство має виконати після перемоги. 

Слушайте в приложении

Эпизоды 8

  • 18 минут
  • 30 августа
План відбудови

Комунікація воюючої країни зі Світом, своїми громадянами, бізнесом

Як комунікувати в середині країни, яка воює: бізнесу з суспільством, державі зі своїми громадянами та Світом, громадянам одне з одним? Як у комунікаціях справлятися з емоційними хвилями та балансувати? Що враховувати, говорячи про відбудову, з огляду на дражливість теми для значної частини аудиторії, що перебуває в складних умовах, пов’язаних із війною?

У подкасті «План відбудови» від студії «Що чути?» говоримо про це з Наталею Холод, антикризовою менеджеркою з 20-річним досвідом, СЕО агенції комунікацій «ВАРТО».

Автори подкасту: Олена Горобець, Анастасія Зубова, Студія «Що чути?».

Проєкт реалізується завдяки Європейському Союзу за програмою Дім Європи.

  • 21 минута
  • 28 августа
План відбудови

Адаптивність, оновлення змісту предметів, креативне мислення: Нові виклики для освіти у поствоєнний час

Як підготувати вчителів до роботи в умовах війни? А які зміни в освіті визріли вже та актуалізуються після перемоги?

У подкасті «План перемоги» від студії «Що чути?» експерти галузі говорять про необхідність оновлення змісту освіти, зокрема й у предметах про історію та культуру країни, важливість цікавого і справді прикладного викладання таких дисциплін як Захист Батьківщини. А ще про адаптивність, важливість навчання дітей не лише критичному, а й логічному і креативному мисленню, розвитку екологічних та підприємницьких компетенцій.

Також після перемоги постане питання відновлення закладів освіти й у нових університетах, які стануть осередками культури і розвитку важливо приділити увагу спеціальностям, які будуть в нагоді при відновленні країни.

Гості випуску: Ярослава Мозгова, координаторка освітніх проєктів і програм ГС «Освіторія» і Ліна Полихата, очільниця Інституту лідерства та управління Українського католицького університету.

Якщо ви знаєте історії про героїв освітнього фронту, повідомте ГО «Освіторія» за цим лінком.

Автори подкасту: Олена Горобець, Анастасія Зубова, Студія «Що чути?».

Проєкт реалізується завдяки Європейському Союзу за програмою Дім Європи.

  • 31 минута
  • 25 августа
План відбудови

Кризовий психолог про ментальне здоров’я під час війни: «Іншого часу на життя в нас просто немає»

Травматизація суспільства війною триває і не мине безслідно. Тому важливо усвідомити де ми є зараз та розпочати роботу над подоланням наслідків.

Слухайте у подкасті «План відбудови» від студії «Що чути?» розмову з кризовим психологом Андрієм Фоменком. Говоримо про важливість самостійного психологічного відновлення та пропрацювання почуття жертви. Міркуємо про правила здорового діалогу, аби, простими словами, в українських «холіварах» не з’їсти одне одного.

«Потрібні підкреслено позитивні враження на фоні того, що їх зараз практично немає. На рівні біохімії у нас голод дофаміну і серотоніну й натомість збиткова кількість кортизолу – гормону тривалого стресу», - пояснює психолог стан, в якому перебуває багато українців нині.

Автори подкасту: Олена ГоробецьАнастасія ЗубоваСтудія «Що чути?».

Проєкт реалізується завдяки Європейському Союзу за програмою Дім Європи.

  • 19 минут
  • 23 августа
План відбудови

Ми єдина країна, яка після Другої Світової впроваджує на полі бою західні практики війни

Говоримо з воєнним експертом Сергієм Кузаном, головою Українського центру безпеки та співробітництва

Авторы и ведущие

Новые подкасты

Популярно на этой неделе