Тема Здоров'я

Як зберегти здоров’я очей

видавець: Radio NV
Епізодів: 30

Слухати
Підписатись

Про найновіші технології покращення зору у дорослих та дітей розповідають лікарі-експерти офтальмологічного центру «Новий Зір».

Наші слова підкріплені багаторічним досвідом та тисячами успішних операцій. Адже, «Новий Зір» працює понад 16 років у 7 містах України. У нас працюють спеціалісти світового рівня, доктори та кандидати медичних наук, лікарі вищої категорії. І саме «Новий Зір» є клінічною базою кафедри офтальмології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика. Наша репутація перевірена часом і нам є що розказати людям, яких цікавить здоров'я очей.

Слухайте у додатку

Епізоди 30

  • 7 хвилин
  • 14 грудня 2021
Як зберегти здоров’я очей

Як шкідливі звички впливають на якість зору

Тривала робота за монітором шкодить через постійне напруження очей, а неправильний догляд за контактними лінзами загрожує запальними процесами рогівки. 

Про найпоширеніші шкідливі звички, що негативно діють на зір, та як зменшити їх вплив – розповіла експерт із рефракційної офтальмології, лікар-офтальмолог офтальмологічного центру «Новий Зір» Марія Жовтоштан.

  • 7 хвилин
  • 8 грудня 2021
Як зберегти здоров’я очей

Чи можна призупинити короткозорість у дітей? — лікар-офтальмолог

Часто, коли у дитини виникають проблеми із зором, батьки не поспішають вдягати їй окуляри, констатує Тетяна Левицька, експертка з дитячої офтальмології, завідуюча дитячим відділенням офтальмологічного центру «Новий Зір».
На жаль, це може призводити до прогресування захворювання. То як же можна призупинити погіршення зору?

  • 8 хвилин
  • 23 листопада 2021
Як зберегти здоров’я очей

Чому виникає вікова далекозорість і як цього позбутися?

Після 40-45 років більшість людей стикаються із падінням гостроти зору під час читання чи роботи за комп`ютером, розповідає Зоя Гурбик, експерт з рефракційної хірургії, лікар вищої категорії офтальмологічного центру «Новий Зір». Чому так відбувається і що з цим робити? Чи є якісь симптоми, та як не переплутати природнє погіршення зору із іншими захворюваннями? От наші бабусі і в 70 добре читали без окулярів. У чому секрет?

  • 7 хвилин
  • 16 листопада 2021
Як зберегти здоров’я очей

Як зберегти зір дитини під час дистанційного навчання? — лікар-офтальмолог

З переходом школярів на дистанційне навчання батьки хвилюються, чи не погіршиться зір дитини від постійного перенавантаження. За допомогою Тетяни Левицької, експерта з дитячої офтальмології, завідуючої дитячого відділення офтальмологічного центру «Новий Зір», розберемося, наскільки виправдані такі побоювання і як же зберегти зір дитини у сучасних умовах.

Нові подкасти

Популярне цього тижня