Тема Подорожі

Україна фантастична

видавець: Radio NV
Епізодів: 5

Слухати
Підписатись

Новий постковідний світ підштовхнув переглянути культуру дозвілля і подорожей. Ми почали заново відкривати Україну. Нова етика і запит на справжнє роблять цей тренд потужним як ніколи.

Слухайте у додатку

Епізоди 5

  • 2 хвилини
  • 5 квітня 2021
Україна фантастична

Лебедівка

Лебедівка - селище, засноване німецькими переселенцями в середині 18 століття. Ще на початку минулого століття тут відпочивали відомі люди: Йозеф Пілсудський та король Румунії Міхай, лікувалася Леся Українка.
Селище унікальним тим, що це єдине місце в Україні, де на березі моря росте 300 гектарів заповідного лісу, а грязі лебедівського лиману мають лікувальні властивості. Тут також розташований пляж, де відпочивають ті, хто любить позасмагати “дикуном”. Лебедівка - одне з небагатьох місць в Україні, куди приїжджають зайнятися серфінгом та кайтингом.

  • 2 хвилини
  • 4 квітня 2021
Україна фантастична

Вилкове — українська Венеція

Ви мабуть чули, що в Україні є своя Венеція? Звісно, без середньовічних палаців та гондол, але справжнісіньке містечко на воді з човнами є -  і це Вилкове. По тій бік Дунаю, на якому стоїть Вилкове, - уже Румунія. Це одна з найпівденніших точок Одеської області. І якщо у Венеції катання на гондолах перетворилося радше на туристичну забавку, то у Вилковому човни - засіб пересування для більшої частини населення. 

  • 2 хвилини
  • 3 квітня 2021
Україна фантастична

Аккерманська фортеця

Аккерман - найбільша фортеця в Україні й одна з найкраще збережених до наших днів. Вона розташована у Білгороді-Дністровському. Зведена у 13 столітті фортеця пережила не одну осаду. Три з чотирьох кріпосних подвір’їв замку збереглися, тож можна ними блукати, скільки душі заманеться. Історія цього місця складна і довга - Аккерман постійно переходив із рук в руки і побував під володінням чи не усіх можливих державних утворень в радіусі сотень кілометрів. 

  • 2 хвилини
  • 2 квітня 2021
Україна фантастична

Курортне

Курортне - прибережне село в Одеській області. Воно розташоване на високому обриві, з якого відкриваються мальовничі краєвиди та вид на море. При цьому пансіонати і бази відпочинку Курортного розташовані як у самому селі, так і просто на пляжі біля води. Поціновувачі активного дозвілля можуть вирушити на пошук пригод і відпочити в диких умовах, розбивши намет подалі від цивілізації. 

Нові подкасти

Популярне цього тижня