Тема Освіта

Креативна Практика про креативні практики

Епізодів: 19

Слухати
Підписатись

В подкасті «Креативна Практика про креативні практики» ми спілкуємось з графічними дизайнерами, проєктувальниками інтерфейсів, власниками студій та агенцій, фахівцями з реклами та маркетингу, творцями комп'ютерних ігор, акторами, режисерами, музикантами... Коротше, з різноманітними представниками креативних індустрій про залаштунки цих самих індустрій.

Слухайте у додатку

Епізоди 19

  • 68 хвилин
  • 19 квітня
Креативна Практика про креативні практики

Про ФОПи, податки та питання аудиторії

У завершальному випуску з серії спеціальних подкастів Креативної Практики про фриланс поговоримо про ФОПи. Ілля Кульбачний, художній керівинк Cosmos Studio, та Анатолій Попель, керівник CASES так Креативної Праткики, поговорять про те, як реєструвати ФОП, чи треба це робити, скільки податків і як слід платити. А ще в цьому випуску відповімо на запитання про фриланс, які отримали від спільноти.
  • 71 хвилина
  • 15 квітня
Креативна Практика про креативні практики

Про Upwork та інші біржі

Продовжуємо серію спеціальних подкастів Креативної Практики про фриланс!

У другому випуску Ілля Кульбачний, художній керівинк Cosmos Studio, та Анатолій Попель, керівник CASES так Креативної Праткики, будуть говорити про прикладні речі: де фрилансерам шукати замовлення. Обговоримо, які є біржі фрилансу, як працювати з одною з головних бірж — Upwork, і на що звертати увагу під час оформлення ваших пропозицій замовникам.

  • 87 хвилин
  • 11 квітня
Креативна Практика про креативні практики

Фриланс: з чого почати і як наповнювати портфоліо

Через війну чимало творчих фахівців опинились у ситуації, коли в них знизились доходи чи взагалі зникла робота, і тому багатьом з нас доводиться шукати нові можливості для самореалізації, а також шукати способи заробляти.

Одним з очевидних шляхів для цього є фриланс. Але в багатьох із тих, хто починає ним займатись, є ціла купа питань. З чого починати? Як наповнити портфоліо? Що робити, коли ще немає досвіду? Де шукати замовників? Як працювати з біржами фрилансу? Як правильно оформити свою діяльність юридично?

Ми вирішили зробити серію подкастів на цю тему разом з Іллєю Кульбачним, керівником Cosmos Studio, та Анатолієм Попелем, керівником CASES та Креативної Праткики.

Тематична рамка першого випуску буде досить широкою — з чого, власне, починати.

  • 38 хвилин
  • 2 лютого 2022
Креативна Практика про креативні практики

Ким ви себе бачите через 5 років (Частина 2)

Михайло Самоваров, співзасновник та дизайн-директор League Design Agency, та Анатолій Попель, CEO CASES та Креативної Практики, продовжують розмову про вектори кар‘єрного розвитку. У другому випуску другого сезону «Ким ви себе бачите через 5 років» спробуємо з‘ясувати, зокрема, чи кожен дизайнер повинен прагнути стати артдиректором, чому Михайло вважає, що працювати дизайнером не обов’язково, щоб створити власну агенцію, хто створює дизайн-бізнеси і навіщо, чи варто йти на фріланс, та як працювати собі в задоволення за власним графіком.

Нові подкасти

Популярне цього тижня