Креативна Практика про креативні практики

Эпизодов: 19

Слушать
Подписаться

В подкасте «Креативна Практика про креативні практики» мы общаемся с графическими дизайнерами, проектировщиками интерфейсов, владельцами студий и агентств, специалистами по рекламе и маркетингу, создателями компьютерных игр, актерами, режиссерами, музыкантами... Короче, с различными представителями креативных индустрий о закулисье этих самых индустрий.

Слушайте в приложении

Эпизоды 19

  • 68 минут
  • 19 апреля
Креативна Практика про креативні практики

Про ФОПи, податки та питання аудиторії

У завершальному випуску з серії спеціальних подкастів Креативної Практики про фриланс поговоримо про ФОПи. Ілля Кульбачний, художній керівинк Cosmos Studio, та Анатолій Попель, керівник CASES так Креативної Праткики, поговорять про те, як реєструвати ФОП, чи треба це робити, скільки податків і як слід платити. А ще в цьому випуску відповімо на запитання про фриланс, які отримали від спільноти.

  • 71 минута
  • 15 апреля
Креативна Практика про креативні практики

Про Upwork та інші біржі

Продовжуємо серію спеціальних подкастів Креативної Практики про фриланс!

У другому випуску Ілля Кульбачний, художній керівинк Cosmos Studio, та Анатолій Попель, керівник CASES так Креативної Праткики, будуть говорити про прикладні речі: де фрилансерам шукати замовлення. Обговоримо, які є біржі фрилансу, як працювати з одною з головних бірж — Upwork, і на що звертати увагу під час оформлення ваших пропозицій замовникам.

  • 87 минут
  • 11 апреля
Креативна Практика про креативні практики

Фриланс: з чого почати і як наповнювати портфоліо

Через війну чимало творчих фахівців опинились у ситуації, коли в них знизились доходи чи взагалі зникла робота, і тому багатьом з нас доводиться шукати нові можливості для самореалізації, а також шукати способи заробляти.

Одним з очевидних шляхів для цього є фриланс. Але в багатьох із тих, хто починає ним займатись, є ціла купа питань. З чого починати? Як наповнити портфоліо? Що робити, коли ще немає досвіду? Де шукати замовників? Як працювати з біржами фрилансу? Як правильно оформити свою діяльність юридично?

Ми вирішили зробити серію подкастів на цю тему разом з Іллєю Кульбачним, керівником Cosmos Studio, та Анатолієм Попелем, керівником CASES та Креативної Праткики.

Тематична рамка першого випуску буде досить широкою — з чого, власне, починати.

  • 38 минут
  • 2 февраля
Креативна Практика про креативні практики

Кем вы видите себя через 5 лет (Часть 2)

Михаил Самоваров, соучредитель и дизайн-директор League Design Agency и Анатолий Попель, CEO CASES и Креативной Практики, продолжают разговор о векторах карьерного развития. Во втором выпуске второго сезона «Кем вы себя видите через 5 лет» попробуем выяснить, в частности, должен ли каждый дизайнер стремиться стать артдиректором, почему Михаил считает, что работать дизайнером не обязательно, чтобы создать собственное агентство, кто создает дизайн-бизнесы и зачем, стоит ли идти на фриланс и как работать себе в удовольствие по собственному графику.

Новые подкасты

Популярно на этой неделе