Тема Здоров'я

Відверто про онко

видавець: Radio NV
Епізодів: 6

Слухати
Підписатись

Цикл подкастів, присвячених сучасним підходам до боротьби із злоякісними захворюваннями. Ви дізнаєтеся про передові методи лікування і діагностики при різних видах раку, про те, як в спеціалізованих центрах впроваджують у клінічну практику досягнення світової онкології, що змінилося за останнє десятиліття, як не стати жертвою небезпечної хвороби, які нові можливості і перспективи у пацієнтів, які долають рак.

На хвилюючі і гострі питання дадуть відповіді досвідчені лікарі TomoClinic — одного з найкращих онкологічних центрів України. Це перша і єдина в нашій країні клініка, де в боротьбі зі злоякісними пухлинами використовують найсучасніший вид променевої терапії — томотерапію. Саме в TomoClinic пацієнти отримують високопрофесійну, співчуваючу, засновану на доказовій медицині допомогу практично при всіх видах раку: від першого візиту в клініку — до реабілітації.

З експертами ми поговоримо про міфи онкології, які все ще живуть у свідомості українців; за допомогою фахівців розберемося, де істина, а де небезпечна для життя людей неправда. У подкастах прозвучать рекомендації, як вибрати клініку і лікарів. Розглянемо одну з головних проблем, яка постає перед кожною людиною, коли вона чує діагноз «рак», — де лікуватися і у кого.

Наші спікери обов'язково приділять увагу здоров'ю жінок. Ви дізнаєтеся про профілактичні обстеження, завдяки яким можна попередити рак або виявити його на стадії, коли шанси на повне одужання дуже високі. Чоловіки також отримають рекомендації про те, як не пропустити серйозні захворювання. Поговоримо про чоловічий скринінг (кому і з якого віку необхідний), про те, які сучасні методи діагностики дозволяють виявити хворобу на ранній, виліковній стадії.

Проблема, яка стосується всіх без винятку, — здоров'я шкіри. Чи можна захиститися від раку шкіри, коли потрібно перевіряти родимки та інші новоутворення, які методи використовують для діагностики захворювань шкіри — про це та багато іншого в одному з наших ефірів розповість кваліфікований дерматолог-онколог.

Ми також обговоримо з експертами одне з найбільш актуальних питань онкології — важливість правильного діагнозу для подальшого лікування і перспектив одужання. Поговоримо про методи і три необхідні етапи обстежень: побачити пухлину (візуалізація), визначити точно характер утворення і підтвердити діагноз (верифікація), встановити стадію хвороби (стадіювання).

Обіцяємо, що буде цікаво і дуже корисно. 


Слухайте у додатку

Епізоди 6

  • 8 хвилин
  • 14 червня 2021
Відверто про онко

Чи може один лікар самостійно вилікувати онкологічне захворювання?

Чому важливо пацієнту чути другу думку медиків, аби прийняти рішення про лікування? Розібратися з відповідями на ці питання допоможе головний лікар онкологічного центру TomoClinic Степан Крулько.

  • 8 хвилин
  • 9 червня 2021
Відверто про онко

Навіщо потрібно супроводжувати лікування раку?

Лікувати онкологічні захворювання не завжди просто — це потребує багато сил, часу і допомоги як для пацієнтів, так і для близких. До кого звертатися по допомогу, як обрати спеціаліста чи потрібну клініку та що таке супровід в лікування раку розповідає клінічна онкологиня, медична директорка Narivni Ірина Ковальова. Narivni - перша в Україні медична компанія, котра забезпечує супровід лікування раку на всіх етапах.

Facebook Narivni
Instagram Narivni

  • 7 хвилин
  • 31 травня 2021
Відверто про онко

Що варто знати чоловікам

Мало не у кожного третього чоловіка на будь-якому етапі життя виявляють онкологічні захворювання. На що варто звертати увагу чоловікам, аби вчасно виявити захворювання, які методи діагностики для чоловіків пропонує сучасна медицина та чому після 45 років огляд у лікаря має стати звичкою розповідає директор TomoClinic Володимир Ященко.

  • 7 хвилин
  • 18 травня 2021
Відверто про онко

Що потрібно знати про жіноче здоров’я

За статистикою, серед усіх онко діагнозів - 53% становлять жінки. Крім того, жінки стикаються зі специфічними раковими захворюваннями, які неможливі у чоловіків. Як діагностувати хворобу на ранній стадії, до яких спеціалістів звертатись та які обстеження мають стати звичкою? Про особливості жіночого здоров’я говоримо з завідуючим хірургічним відділенням, онкохірургом, мамологом, онкопластичним хірургом Дмитром Караськовим.

Нові подкасти

Популярне цього тижня