Narrative Assembly

Эпизоды: 5

Одна з найбільших в Україні спільнот майстрів та гравців Настільних Рольових Ігор. Ми любимо круті сюжети, цікавих персонажів, проникливу акторську гру. У нас завжди знайдуться бажаючи зіграти у Підземелля та Драконів, Відьмака, Зоряні Війни, Світ Темряви або Маскарад Вампірів, чи будь-яку іншу гру, систему, сетинг. Учасники дружньо ставляться до новачків, тому просто знайдіть нас у соціальних мережах, телеграмі чи пошукових системах. https://narrative.com.ua/ 

 

Подкасты


Эпизоды 5

  • 42 минуты
  • 6 дней назад
The Bag of Tales

Майстри теж люди?

Розмовляємо про наболівше для нас як майстрів. Про вигорання, трохи натхнення, чому майстрам важливо теж грати.

Заходьте до нашої групи в телеграмі, в коментарях можете написати теми які вам цікаво було б почути. Або можете написати, що ми багато скиглимо на гравців) На майстрів теж будемо ;) Запис є, але вийде дещо пізніше. Ми дуже вдячні кожному вашому коментарю на підтримку. Це нас надихає та дає сил.

https://linktr.ee/bagoftales 

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/bag-of-tales/message 

  • 41 минута
  • 16 января
The Bag of Tales

Як вивчати нові системи для Настільних Рольових Ігор

Записували цей подкаст до того, як піднялась тема про OGL у нашому ком'юніті, та думаю наразі тема вивчення нових систем цілком буде актуальною.

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/bag-of-tales/message 

  • 52 минуты
  • 9 января
The Bag of Tales

Мінмаксинг персонажів. Припустимий контент та полуничка у Настільній Рольовій Грі

Чи погано, коли гравці намагаються вижати з білда персонажа максимум його ефективності? Як до цього ставитись майстру? В яких випадках це доречно? А ще ми поговорили про те як бути з недоречними темами за столом. Як їх з'ясовувати? Що з ними робити? Та звісно, зачепили тему сексу в іграх.

Якщо тобі сподобався подкаст, пошир його серед знайомих рольовиків. Це допоможе проєкту розвиватись. Будемо раді, якщо лишиш коментар у нашому каналі в телеграм. Це дуже підбадьорює робити новий контент. Посилання внизу.

https://t.me/bagoftales

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/bag-of-tales/message

  • 45 минут
  • 2 января
The Bag of Tales

Дружні поради гравцям або як не бути мудаком під час Настільної Рольової Гри

Буває так, що через одного гравця розвалюється вся гра. Що робити з таким гравцем? Як поводитись в такому випадку майстру? Як показати, що це не ок?  А найголовніше, як зрозуміти що цей гравець це не ти?

Правила поведінки за ігровим столом та загалом в групі є. Вони є. Про ці правила не завжди говорять, бо ніби вони повинні бути всім зрозумілі, але це не так. На жаль. На цю тему і розмовляємо. У нашому досвіді теж бували не дуже приємні випадки, тому і пропонуємо вчитись на наших помилках.

Допоможи розвитку цього подкасту - пошир посилання серед знайомих рольовиків або новачків. Дякуємо тобі. Гарного прослуховування та чудового дня!

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/bag-of-tales/message 

Новые подкасты

Популярно на этой неделе