Тема Общество

Критичні дні

издатель: Яна Алтухова
Эпизодов: 28

Слушать
Подписаться

Героїні подкасту “Критичні дні” – українські жінки, що зараз живуть у обставинах війни.

Ми досліджуємо різні аспекти їх життя: як подолати паніку і стрес, як розповісти дітям про те, що відбувається, як знайти нові опори і підстави для радості коли навкруги – хаос, як знайти себе у нових умовах життя.

“Критичні дні” – це порція оптимізму у вигляді жіночої розмови.

Приєднуйтесь!

Інстаграм: https://www.instagram.com/yana_altukhova/

Слушайте в приложении

Эпизоды 28

  • 34 минуты
  • 5 дней назад
Критичні дні

Епізод 29. Олександра Василенко. Радник з питань міжнародних відносин Superhumans. Директор міжнародних представництв ПАТ Укрзалізниця

Вперше я побачила Олександру приблизно рік тому на якомусь брифінгу, поряд з Дмитром Кулебою. Вона була поводилась впевнено і виглядала дуже ефектно.


Місце сучасної жінки в політиці – досі неоднозначне. Звісно, багато посад обіймають жінки, ми розумні, яскраві та сильні, але політика все ще вважається “чоловічим” світом.


Чому так – обговорюємо в новому епізоді подкасту “Критичні дні” з Олександрою Василенко, яка пройшла довгий шлях в політиці, а зараз допомагає робити світ краще у складі команди Superhumans.


На мій погляд, те, що роблять в Superhumans, – це не тільки про відновлення конкретних людей, а ще й про відновлення суспільства.

Також я думаю, що відновитись, повірити в краще та стати на світлу сторону нам допомагають саме такі люди, як Олександра.


Потужна, складна, професійна, досвідчена (зацініть як я читаю всі іі посади з листочка :)), красива та розумна – Олександра залишається при всьому цьому тендітною дівчиною.


Слухайте. Дивіться. Надихайтесь.

  • 55 минут
  • 1 сентября
Критичні дні

Епізод 27: Марія Дідковська. Рестораторка

Я давно спостерігаю за Марією, фото з її інсти часто опиняються в моїй папці «натхнення».


Стиль, смак, відчуття прекрасного - у всьому, до чого торкається ця фантастична жінка.

До повномасштабного вторгнення я вважала Марію дівою, яка живе у своєму ідеальному світі каси, десь там, далеко від реальності. 


Але після нашої розмови я була вражена іі залученістю саме у реальність - волонтерство, допомога людям, країні… 

В словах та діях цієї жінки відчувається емпатія, розум, внутрішнє світло.


Місця, які створює Марія, - ресторан Citronelle, бар Saint - це продовження її естетики й бачення світу, саме тому вони такі вишукані та стильні.


Ця людина - приклад тієї краси, яка транслюється зсередини та відображається на всьому, що поряд. 


Відчуйте цю красу і ви.

  • 30 минут
  • 16 августа
Критичні дні

Епізод 26: Марися Мяновська. Фотографка

Коли я намагаюсь пригадати, як ми познайомились з Марисею - в голові суцільні пригоди. Ось ми знімаємо щось по фейстайм. В Києві - карантин, ходити нікуди не можна, але ми придумали сюжети знімаємо їх на відстані. Ось ми їдемо на якусь конюшню, щоб сфоткати кадри, як вартують історії! Ось - вибрались в студію і знов щось експериментуємо.. Марися - винятково талановита фотографка зі своїм поглядом й відчуттям кадру. Зараз вона відійшла від еротичної фотографії й робить дуже круті та важливі соціальні фотопроєкти. А ще - відповідає за SMM в спільноті Veteranka Говоримо з Марисею про зміни життєвого шляху та про цінності. І про те, як нас змінили останні півтора року.

  • 36 минут
  • 2 августа
Критичні дні

Епізод 25: Катерина Кузьменко. Співзасновниця Smartass

В ідеальному світі ідеальна жінка - це, мабуть, Барбі. Але в моєму світі Катя Кузьменко - дівчина, що дуже близька до ідеалу. Прекрасна освіта, блискучий ум, довгі ноги... а ще - вміння побудувати бізнес, який дуже "про людей". Адже, Smartass- це в першу чергу комьюніті, а потім вже - все інше. Катя - та дівчина, яка і є уособленням того способу життя, який уособлює Smartass. Катя завжди здавалась мені закритою та досить складною дівчиною. І я була дуже рада відкрити її іншою - відкритою, емпатичною, чесною. Відкрийте й ви!

Авторы и ведущие

Популярно на этой неделе