Мене це хвилює

Епізодів: 4

Слухати
Підписатися

“Мене це хвилює” - подкаст, який пробує дати відповіді на поширені запитання, які виникають у зв'язку з інформацією у ЗМІ про загрозу військового вторгнення РФ. Що покласти в аптечку чи тривожний рюкзак, як говорити з дітьми і рідними про те, що тривожить, як підготувати житло до екстрених ситуацій, чи можна підготувати бізнес, тощо.

Слухайте у додатку

Епізоди 4

  • 12 хвилин
  • 21 лютого
Мене це хвилює

Що треба знати про укриття?

Як підготувати житло на випадок, якщо почнуться бойові дії? Як зробити “кімнату безпеки”? Що може бути укриттям на вулиці? Чи завжди метро — надійне укриття? Як діяти, якщо обстріл застав людину в автомобілі  більше про це розповідає Сергій Вишневський, учасник бойових дій, інструктор з виживання у новому випуску подкасту “Мене це хвилює”

  • 9 хвилин
  • 8 лютого
Мене це хвилює

Що робити без інтернету і зв'язку?

Чи можливе повне або часткове відключення інтернету чи мобільного зв'язку в країні? До яких наслідків це може призвести і чи можливо до цього підготуватися? Чи легко підключитися до супутникового зв'язку і чи можуть виручити рації  більше знають Гліб Щеголь, експерт сектору “ІТ та телеком” Офісу ефективного регулювання та Костянтин Корсун, експерт з кібербезпеки.

  • 9 хвилин
  • 31 січня
Мене це хвилює

Що зібрати для евакуації?

Що з собою брати на випадок термінової евакуації або вимушеного залишення житла? Чи можна взяти не рюкзак, а сумку чи валізу? Навіщо кольоровий скотч, кнопковий телефон і радіоприймач  про все це розповідає Сергій Молодід, учасник бойових дій, співзасновник компанії Traverse Tactical у подкасті Мене це хвилює.

  • 7 хвилин
  • 26 січня 2022
Мене це хвилює

Що покласти в аптечку?

Олег Картавий, інструктор першої допомоги, засновник Центру спеціальної підготовки розповідає про те, що слід покласти в аптечку на випадок екстреної ситуації, чому не треба брати зеленку, навіщо потрібен турнікет і чому не варто скуповувати заспокійливі ліки.

Нові подкасти

Популярне цього тижня