Відбій тривоги

Епізодів: 3

Слухати
Підписатися

Війна наповнює тривогою кожну сферу нашого життя. Але професіонали своєї справи продовжують працювати незважаючи на все. Як війна вплинула на них? Що їх надихає зараз? На скільки змінився їх звичний день після 24-го лютого? Та як спрямовують свою роботу на допомогу у боротьбі з ворогом? 

Про це та багато іншого дізнається Тарас Ібрагімов, журналіст Суспільне Новини, у розмовах з гостями подкасту "Відбій тривоги".

Слухайте у додатку

Епізоди 3

  • 34 хвилини
  • 9 серпня
Відбій тривоги

Війна очима закордонного репортера. Павел Решка

Павел Решка, польський письменник та журналіст, висвітлює війну в Україні починаючи з 2014 року. Чому Павел займається темою України? Про досвід роботи репортером в Москві,  ставлення до війни в Європі та поїздки у зону бойових дій. Де шукати історії про війну? Та як люди звикають до нових умов? Разом з гостем ведучий Тарас Ібрагімов продовжує обговорювати життя під час війни у новому епізоді подкасту «Відбій тривоги».

  • 23 хвилини
  • 8 серпня
Відбій тривоги

Путін хоче красивих цифр, а Кремль не може створити навіть імітацію референдуму — Олексій Кошель

В ефірі Радіо НВ Олексій Кошель, голова Комітету виборців України

  • 41 хвилина
  • 29 червня
Відбій тривоги

Ілюстрація війни. Сергій Майдуков

Перший гість подкасту «Відбій тривоги» — Сергій Майдуков, український ілюстратор, чиї роботи публікуються у відомих світових виданнях. У розмові з Тарасом Ібрагімовим, Сергій ділиться власними відчуттями про перші дні повномасштабної війни. Як 2014 рік вплинув на його життя та родину? Хто надихав Сергія на початку кар'єри? Чи треба художнику бачити війну, щоб зображувати її? Та які червоні лінії існують для роботи над цією темою?

Популярне цього тижня