Суспільне подкасти

Епізоди: 173

Подкасти


Епізоди 173

  • 31 хвилина
  • 13 квітня
Вотсап Eurovision

Євробачення-2023. Гучні скандали та цікаві факти з Леонідом Поліщуком

Анна Тульєва зустрілась з блогером Леонідом Поліщуком та поговорила на цікаві теми, пов’язані з Євробаченням-2023. Ось лише деякі з них:

– Про що насправді пісня Чехії?

– Чим Леоніду подобається трек від представників Хорватії? А чим ні?

– Що (не так) з німецькими «Lord of the Lost»?

– Чому Леоніду написав менеджер Pasha Parfeni з Молдови?

– Яке місце в топі пісень Леоніда посіла конкурсна композиція Loreen?

– Кого з учасників звинувачують у плагіаті?

– Та що сталось на Нацвідборах у Польщі та Греції?

Про всі ці питання, відкриту підтримку України від різних представників та чим відрізняється вайб цьогорічного конкурсу від минулого року дізнаєтесь у цьому епізоді «Вотсап, Eurovision».

  • 38 хвилин
  • 10 квітня
Коментаторська

Головні перемоги та невдачі українського спорту: підсумки зимового сезону 2023

Як минув сезон зимових видів спорту для українців? Хто дивував, а хто розчаровував своїми результатами? Які події запамʼяталися найбільше? А також, проблеми, суперечки, емоції, плани та очікування.

  • 50 хвилин
  • 10 квітня
Як ми вижили

Спалені села

Як нацисти знищували під час каральних акцій цілі населені пункти ? Скільки таких було в окупованій Україні? Чому тривалий час ці трагедії замовчувалися?

Свої історії розповідають Святослав Максимчук, Надія Павлюк та Ганна Чижевська, уцілілі під час спалення села Ремель на Рівненщині 80 років тому. Експертка: Олена Лисенко, яка досліджує історію українських спалених сіл. Подкаст створено громадською організацією «Після тиші» у співпраці з Суспільним та за підтримки проєкту «Мережа памʼяті».

  • 31 хвилина
  • 31 березня
Коментаторська

Повернення росіян у спорт: позиція України, бойкот змагань та як діяти далі

Міжнародний олімпійський комітет рекомендував спортивним федераціям допустити до змагань атлетів із російським та білоруським паспортами. Чи означає це, що на великих міжнародних турнірах ми побачимо атлетів із цих країн? А яка позиція українського НОКу та міжнародної спільноти? Що робити українським спортсменам та функціонерам далі? Яка робота була пророблена, щоб запобігти цьому рішенню та чого очікувати у майбутньому? Слухайте про все це у новому епізоді подкасту «Коментаторська».

Популярне цього тижня