Суспільне подкасти

Эпизоды: 159

Подкасты


Эпизоды 159

  • 49 минут
  • 3 дня назад
Як ми вижили

Велика могила

Що відомо про ув'язнених з України у нацистських концтаборах? Яким було їхнє повсякденне життя? Чому у меморіалах на місцях колишніх концтаборів досі немає українських експозицій?

Свою історію розповідає Олександра Грушко, колишня ув'язнена концтабору Аушвіц. Вона потрапила туди у 19-річному віці. Експерти: Тетяна Пастушенко та Павло Худіш, які досліджують українські сюжети в історії нацистських концтаборів.  Подкаст створено громадською організацією «Після тиші» у співпраці з Суспільним та за підтримки проєкту «Мережа памʼяті».

  • 29 минут
  • 5 дней назад
Коментаторська

«Всі плани обірвалися 24 лютого». Харлан про війну, першу медаль за три роки і приїзд у Миколаїв

Олімпійська чемпіонка Ольга Харлан в гостях подкасту «Коментаторська». Враження від першого приїзду у Миколаїв після 24 лютого. Контроль над емоціями, новий фехтувальний сезон, тренування закордоном, очікування майбутніх перемог та інші відверті відповіді спортсменки на питання журналіста Сергія Захарченко.

  • 36 минут
  • 19 января
Коментаторська

Мудрик за 100 млн, Циганков у середнячку Іспанії, Маліновський у Марселі — головні трансфери України

Як склалося зимове трансферне вікно для українських футболістів? Та як нові клуби можуть вплинути на їх подальші кар'єри?. Хто найбільше виграв від рекордного трансферу Михайла Мудрика у «Челсі»? Чи зможе Руслан Маліновський частіше з'являтися на полі в оренді у «Марселя». Та чого очікувати від Віктора Циганкова у «Жироні»? Цього разу у подкасті «Коментаторська» журналісти Суспільне Спорт Олексій Мандзій та Сергій Захарченко аналізують переходи українців до нових клубів.

  • 63 минуты
  • 19 января
Як ми вижили

Дитинство в окупації та після неї

Люди, які пережили Другу світову війну, відчували її наслідки ще задовго після 1945-го. Чому їх і надалі переслідував голод та страх репресій? Як вони згадують свої зустрічі з радянськими партизанами, червоноармійцями, українськими націоналістами, німецькими військовополоненими?

Свої історії оповідають Тетяна Сукоркіна, Ольга Царюк, Іван Зосименко, Віра-Аделаїда Дубик, Костянтин Бондарчук, Марія Захарова, Ольга Токарська, Володимир Тиченок. Експерти: Тетяна Пастушенко та Карел Беркгоф, які тривалий час досліджують воєнні події в Україні. Подкаст створено громадською організацією «Після тиші» у співпраці з Суспільним та за підтримки проєкту «Мережа памʼяті».

Новые подкасты

Популярно на этой неделе