Суспільне подкасти

Эпизоды: 133

Подкасты


Эпизоды 133

  • 28 минут
  • 6 дней назад
Коментаторська

Мультиспортивний чемпіонат Європи. Особливості змагань та очікування від них

Мультиспортивний чемпіонат Європи 2022 стартує вже 11 серпня у Мюнхені. Яка історія створення цих змагань? Де та для чого вони проводилися вперше? Які види спорту можна побачити? На що можуть претендувати українські спортсмени та які загальні очікування від цієї події обговорюють Олексій Мандзій та Сергій Захарченко у новому епізоді подкасту «Коментаторська».

Нагадуємо, що ведучі подкасту можуть не лише говорити між собою, а й почути та відповідати кожному з вас. Для цього переходьте на сервіс Galas за цим посиланням https://galas.fm/episode/7e2d30d2-e2e9-59d3-853d-8bf345b9496c та залишайте ваші аудіо або текстові відгуки. На цей раз ми хочемо почути ваші прогнози щодо результатів українців на цих змаганнях.

  • 34 минуты
  • 9 августа
Відбій тривоги

Війна очима закордонного репортера. Павел Решка

Павел Решка, польський письменник та журналіст, висвітлює війну в Україні починаючи з 2014 року. Чому Павел займається темою України? Про досвід роботи репортером в Москві,  ставлення до війни в Європі та поїздки у зону бойових дій. Де шукати історії про війну? Та як люди звикають до нових умов? Разом з гостем ведучий Тарас Ібрагімов продовжує обговорювати життя під час війни у новому епізоді подкасту «Відбій тривоги».

  • 23 минуты
  • 8 августа
Відбій тривоги

Путін хоче красивих цифр, а Кремль не може створити навіть імітацію референдуму — Олексій Кошель

В ефірі Радіо НВ Олексій Кошель, голова Комітету виборців України

  • 9 минут
  • 5 августа
Вотсап Eurovision

Історія Євробачення в Україні

Продовжуємо розповідати про історію Євробачення. Яка ціль була у організаторів пісенного конкурсу та чи вдалося її досягти? Чому конкурс має стільки фанатів? Та яка історія Євробачення саме в Україні? Про це слухайте у новому епізоді подкасту «Вотсап Eurovision».

Що з теми Євробачення ви б хотіли послухати у наступних епізодах? Та чи знаєте відповідь на питання ведучої Анни Тульєвої? Залишайте ваші коментарі та відповіді тутhttps://galas.fm/episode/7a32a8b0-27cf-50f1-a44d-4063db2ef805 

Популярно на этой неделе