Всі епізоди "Жити під час війни"

Переселенець Сергій Стоян про те, як відкрити кав’ярню у центрі Львова під час війни

 • Суспільство
 • 11 хвилин
 • 14 травня 2022

Слухати

Українці втратили близько п’яти мільйонів робочих місць через повномасштабну війну Росії. Попри це дехто наважується зараз розпочати власну справу. Сергій Стоян із Ірпеня та Іван Демченко із Бородянки на початку квітня відкрили кав’ярню-віконечко під назвою «Кііт» у центрі Львова. До 24-ого лютого  Сергій вів два власні кулінарні відеоблоги, мав інтернет-магазин з продажу товарів для дому та пропрацював тиждень у кав’ярні в Бучі із Іваном, який там був баристою. Як зробити усі можливі помилки ведення бізнесу, однак продавати спечені власними руками пироги та солодкі галети за кілька годин щодня ми говоримо із Сергієм Стояном.

Теги


Слухайте у додатку

Жити під час війни: інші епізоди

 • 6 хвилин
 • 17 травня
Жити під час війни

Канадійка Іванка Сьолковська: навіщо малювати квіти на слідах від куль у Бучі

У Бучі на Київщині, яку звільнили від російських окупантів наприкінці березня, отвори від куль на парканах замальовують квітами. Пошкоджені паркани розписала Іванка Сьолковська – колишня вчителька, а нині підприємниця  із Канади. Навіщо вона це робить та чи може це перерости у флешмоб для усіх деокупованих містах України – далі.

 • 5 хвилин
 • 12 травня
Жити під час війни

Скульптор Дмитро Ів про те, як запропонувати Путіну застрелитися у центрі Києва

У центрі Києва на початку травня з'явилася скульптура Дмитра Іва "Zaстрелись", присвячена війні Росії проти України. Це голова Володимира Путіна із пістолетом у роті. Інсталяція з металу встановили біля постаменту пам’ятника Леніну, що знесли наприкінці 2013-ого. Навіщо вона там з’явилася ми говоримо із її автором, харків'янином Дмитром Івом.

 • 8 хвилин
 • 11 травня
Жити під час війни

Волонтер Віталій Селик: Як вивозити котів в’язнів колонії з-під Донецька

Майже сотня котів залишилися у виправній колонії № 82 у селі Гостре на Донеччині.  Їхніх господарів – ув’язнених – евакуювали на початку війни до безпечних регіонів. Волонтер Віталій Селик виїхав спеціально під Донецьк, аби врятувати тварин. Як ловили котів в’язнів та чи повернуться вони до своїх колишніх господарів – далі на «Радіо НВ».

 • 10 хвилин
 • 8 травня
Жити під час війни

Актор Олексій Суровцев розповідає про те, як стати звіроловом під час війни

Рятуючись від війни, чимало українців залишили своїх котів та собак у будинках та квартирах. Вже цих тварин із зачинених будівель , і навіть з-під обстрілів, довелося рятувати зооволонтерам. Зокрема на рахунку Олексія Суровцева - сотні тварин з Ірпеня, Бучі та інших "складних" міст. Як актор перетворився на звіролова та чому його називають «котомамулею» - далі у подкасті.

Нові подкасти

Популярне цього тижня