Всі епізоди "Кляті питання"

Між Україною та Індією не все так погано, особливо останнім часом. Як та чому Індія змінює свою позицію що до війни?

 • Новини
 • 53 хвилини
 • 5 жовтня 2022

Слухати
"Я знаю, що сьогоднішня епоха — не епоха війни, і ми багато разів говорили з вами по телефону на тему, що демократія, дипломатія та діалог — це всі речі, які стосуються світу...", - такі слова сказав прем'єр-міністр Індії Нарендра Моді Володимиру Путіну під час саміту Шанхайської організації співпраці. Індія відома тим, що вона офіційно досі не засудила Росію за вторгнення в Україну; натомість вона закликає "обидві сторони" до діалогу.  Як розповіла Олена Борділовська з Центру зовнішньополітичних досліджень Національний інститут стратегічних досліджень у подкасті «Кляті питання» Індія загалом продовжує дотримуватися свого традиційного нейтралітету. Проте останнім часом, як розповідає Борділовська, а саме після успішних контрнаступальних дій ЗСУ, акценти в індійських заявах і коментарях аналітиків щодо «української кризи» дещо змінилися. Все менше йдеться про «законне право Росії дбати про свої безпекові інтереси» на тлі «провокативної поведінки НАТО і США» у Східній Європі, та в Україні зокрема. Також Індійські ЗМІ дуже негативно ставляться до загроз Путіна що до використання ядерної зброї. У новому епізоді подкасту «Кляті питання» говоримо з Оленою Борділовською про те, якою країною Індія є зараз, про стосунки між Україною та Індією, Індією та Росією, відношення індійської влади до війни в Україні та ядерних погроз Путіна.


Слухайте у додатку

Кляті питання: інші епізоди

 • 51 хвилина
 • 5 днів тому
Кляті питання

Загострення в Авдіївці, західні винищувачі та "Рамштайн-10" — головне про війну за тиждень

Кожного тижня автор подкасту "Кляті питання" Федір Попадюк розпитує заступника головного редактора "Української правди" Євгена Будерацького останні важливі події повномасштабної війни з Росією та ситуацію на фронтах.

У новому епізоді обговорюємо складну ситуацію в Бахмуті, Авдіївці та Кременній, коментуємо публікацію The Washington Post про те, що Україні не вистачає кваліфікованих військових, розповідаємо про новий "Рамштайн" та про винищувачі.

Долучайтесь до "Клубу УП": https://club.pravda.com.ua/?utm_source=main&utm_campaign=pravda_button_ukr 

Пропонуйте ваші теми для епізодів: https://galas.fm/episode/dea5297e-b7f3-5fc8-9392-832591a629cf 

Дивіться на нас у форматі відео: https://www.youtube.com/watch?v=ZO45Q3erDZ8&t=50s 

 • 60 хвилин
 • 9 березня
Кляті питання

Зміна тактики масованих ракетних атак, командування вирішило залишатись у Бахмуті, JDAM і касетні бомби – головне про війну за тиждень

Кожного тижня автор подкасту "Кляті питання" Федір Попадюк розпитує заступника головного редактора "Української правди" Євгена Будерацького останні важливі події повномасштабної війни з Росією та ситуацію на фронтах.

У новому епізоді обговорюємо нові ракетні обстріли та зміну тактики росіян, ситуацію у Бахмуті, використання росіянами авіації на Авдіївському напрямку, про комплекти обладнання JDAM, які перетворюють прості авіабомби на кориговані та про те, навіщо Україні касетні бомби.

Вступайте у Клуб УП: https://club.pravda.com.ua/ 

Пропонуйте теми для нових епізодів: https://galas.fm/episode/7509a75f-e391-5152-9e1f-dc25edbad93e 

Дивіться відео-версію: https://www.youtube.com/watch?v=A4yqtTHpYI0&t=7s 

 • 58 хвилин
 • 3 березня
Кляті питання

Важка ситуація під Бахмутом, "українська ДРГ" в Брянській області, снарядний голод росіян — головне про війну за тиждень

Кожного тижня автор подкасту "Кляті питання" Федір Попадюк розпитує заступника головного редактора "Української правди" Євгена Будерацького останні важливі події повномасштабної війни з Росією та ситуацію на фронтах.

У новому епізоді обговорюємо важку ситуацію під Бахмутом та загалом ситуацію на фронтах, вчергове згадуємо тему снарядного голоду у росіян та намагаємося зрозуміти що це за ДРГ у Брянській області. А також говоримо про українські безпілотники в Московській області та про навчання українських військових у Британії.

Слухайте подкаст "24.02: Реконструкція": https://pod.link/1674254261 

Питання та пропозиції: https://galas.fm/episode/6e3142e5-0ca0-5dac-a451-e074e26abdc6 

Долучайтесь до клубу УП: https://club.pravda.com.ua/ 

 • 2 хвилини
 • 25 лютого
Кляті питання

"24.02: Реконструкція" – анонс важливого подкасту

Усім привіт, це Федір Попадюк і це подкаст Кляті питання. Цього тижня звичного епізоду не буде, бо останні два тижні я з моїм колегою Романом Романюком робив подкаст-реконструкцію подій 24-ого лютого 2022 року, коли Росія почала повномасштабне вторгнення. У першому епізоді ми розповідаємо про підготовку до війни та про події з 00:00 до 5:00 ранку.

Мені дуже б хотілось, щоб ви його послухали, тому залишаю тут посилання на усі платформи: https://pod.link/1674254261

Якщо зможете – підпишіться на цей подкаст, поділиться ним з друзями, поставте йому оцінку та комент в Apple Podcasts або просто оцінку на Spotify. Всім дякую, новий епізод вийде наступного тижня.

P.S. – А якщо ви щось не встигаєте, то я та Настя Коріновська запустили другий сезон подкасту "Я не встигаю!", перший епізод буде сьогодні: https://pod.link/1531286743

Нові подкасти

Популярне цього тижня