Все эпизоды "Рівно цінні у бізнесі"

Які зміни відбулися в ІТ-секторі від початку війни

  • Экономика
  • 25 минут
  • 19 ноября 2022

Слушать

Як гарантувати безпеку програмістам та їх родинам, коли війна розкидала людей по різних країнах? Чому психологічна підтримка персоналу виходить на перший план? Чи багато українських айтішників мобілізовано? Яку роль відіграє дотримання гендерної рівності для українського ІТ-сектору?

 

Про це в інтерв’ю Радіо НВ розповідає Катерина Андрущенко, керівниця відділу зв'язків із спеціалістами міжнародної ІТ-компанії з українським корінням Елекс.

Теги


Слушайте в приложении

Рівно цінні у бізнесі: другие эпизоды

  • 21 минута
  • 2 часа назад
Рівно цінні у бізнесі

Війна зміксувала роботу й особисте життя». Інтерв’ю з Катериною Губарєвою, віцепрезиденткою IT-компанії SoftServe

Як дотримання гендерного балансу допомагає українській IT-компанії розвивати бізнес під час повномасштабного вторгнення РФ, чому боротьба зі стресами та вигоранням працівників має зараз бути в полі зору менеджерів, чи допомагає підбирати персонал статус компанії, дружної до родини. Про це та інше розповідає віцепрезидентка із глобального HR української софтверної компанії SoftServe Катерина Губарєва.

  • 22 минуты
  • 23 ноября
Рівно цінні у бізнесі

Проблема домашнього насильства нікуди не зникла з початком війни

Як колектив великої української медіагрупи Старлайтмедіа зустрів початок війни, чому жінки менше представлені в ролі експертів під час телемарафону Єдині новини, чи справді бізнес виграє від дотримання гендерної рівності, в який спосіб медіабізнес виживає та утримує цінні кадри за умови дефіциту реклами. Про це, а також про участь у кампанії 16 днів активізму проти насильства та залученість до програм психологічної підтримки жертв насильства, йшлося в інтерв’ю з директоркою із комунікацій та сталого розвитку Старлайтмедіа Яною Гончаренко

  • 23 минуты
  • 21 ноября
Рівно цінні у бізнесі

Як ткацьке ательє з Херсонщини врятувалося від окупації і переїхало на Івано-Франківщину

Засновниця місцевого українсько-шведського підприємства Vandra Rugs Лариса Боден розповідає в інтерв’ю, як рятувала людей та верстати, чому частина працівниць із родинами після евакуації опинилася під опікою норвезької кронпринцеси, як вдалося налагодити виробництво килимів на новому місці — у Косові Івано-Франківської області, створивши унікальний колектив, де нині об’єднані ткалі з півдня та заходу України.

Новые подкасты

Популярно на этой неделе