Все эпизоды "Без оголошення війни"

Геноцид в Руанді і «Радіо тисячі пагорбів»: паралелі з рф та їх пропагандою

 • Общество
 • 35 минут
 • 29 ноября 2022

Слушать

Історія Руанди надзвичайно кривава: близько мільйона людей загинуло під час геноциду в 1994 році — це число смертей всього за 100 днів. Коли читаєш про це — паралелі одна за одною виникають з тим, як діє сьогодні рф. І так, пропаганда вбиває — доведи, що вона винна у смертях більше 50 тисяч руандійців. На жаль, як завжди, маємо і погані новини про те, ви буде рф відповідати за геноцид українського народу.

Теги


Слушайте в приложении

Без оголошення війни: другие эпизоды

 • 25 минут
 • 17 часов назад
Без оголошення війни

Гадяч — колись гетьманська столиця. Запускаємо серію епізодів про важливі історичні міста України

Ми хочемо більше розповідати про історію України в максимально широкий спосіб. І подумали, що було б цікаво розповісти історії міст, які колись мали питому вагу, наприклад, були столицями. Як, наприклад, Гадяч — сьогодні зовсім невелике місто, хоча у XVII столітті — це столиця Гетьманщини. Випуск правда супер цікавий, а такі епізоди ми будемо готувати з певною періодичністю. 

У нас є Patreon! Якщо вам подобаються наші подкасти і у вас є бажання нас підтримати — це буде вау! Дякуємо всім, хто нас підтримує.

 • 39 минут
 • 3 дня назад
Без оголошення війни

Люблінський трикутник — відсилка до Люблінської унії: що трапилось 1569 року

У цьому епізоді ми згадуємо Люблінську унію 1569 року та детально проговорюємо саме українське питання у ній. Згадати цей епізод в історії вирішили після того, як однойменний альянс був закладений президентами Литви, України та Польщі — Люблінський трикутник. А ще спробували прорефлексувати чи дійсно це хороша ідея, зважаючи на те, як все трапилось 450 років тому. 

У нас є Patreon! Якщо вам подобаються наші подкасти і у вас є бажання нас підтримати — це буде вау! Дякуємо всім, хто нас підтримує.

 • 29 минут
 • 6 дней назад
Без оголошення війни

Чим українське козацтво відрізняється від російського?

Можна написати історію росії без згадки про козаків, але не можна написати історію України без козацьких сюжетів. Це якщо коротко. А якщо не коротко — ми записали цілий епізод, де спробували пояснити цю різницю, а також розповіли, як москва зуміла "приручити" своїх козаків і використовує їх на свій розсуд. 

А ще ми запустили Patreon! Якщо вам подобаються наші подкасти і у вас є бажання нас підтримати — це буде вау!

 • 43 минуты
 • 27 января
Без оголошення війни

Чому німці такі поблажливі до росії? Є довгий історичний підтекст

Україна попросила у німців танки у березні 2022 року. Пройшло 10 місяців, поки нам погодились їх передати. Немає ніяких сил спостерігати за тим, як Шольц "макронить" і як важко йому далось це рішення. Чому так? Чому країна, яку називали європейським лідером, така повільна? І чому так боїться росію? Ми спробували розібратись у цьому і виявили сотні років партнерства та дружніх відносин, що не могли не позначитись на сьогоденні.   

А ще ми запустили Patreon! Якщо вам подобаються наші подкасти і у вас є бажання нас підтримати — це буде вау!

Новые подкасты

Популярно на этой неделе