Минулого тижня президент Зеленський здійснив візит до Сполучених Штатів Америки, досить неочікуваний для всіх — бо це був перший закордонний візит Президента від початку повномасштабної війни. На цей візит зреагувала і російська пропаганда, — якраз по гарячих слідах «Детектор медіа» зробив дослідження того, що ж писали російські пропагандисти в соціальних мережах, у телеграм-каналах про цей візит. Говоримо про виявлені меседжі пропаганди із аналітикинею «Детектора медіа» Ольгою Білоусенко.
Цей випуск підготовлений у рамках проєкту «Термінова підтримка ЄС для громадянського супільства», що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст випуску є виключною відповідальністю ГО «Детектор медіа» і не обов`язково відображає позицію Європейського Союзу.