Все эпизоды "The Bag of Tales"

Майстри теж люди?

 • Культура
 • 42 минуты
 • 23 января 2023

Слушать

Розмовляємо про наболівше для нас як майстрів. Про вигорання, трохи натхнення, чому майстрам важливо теж грати.

Заходьте до нашої групи в телеграмі, в коментарях можете написати теми які вам цікаво було б почути. Або можете написати, що ми багато скиглимо на гравців) На майстрів теж будемо ;) Запис є, але вийде дещо пізніше. Ми дуже вдячні кожному вашому коментарю на підтримку. Це нас надихає та дає сил.

https://linktr.ee/bagoftales 

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/bag-of-tales/message 

Теги


Слушайте в приложении

The Bag of Tales: другие эпизоды

 • 54 минуты
 • 1 день назад
The Bag of Tales

Побудова сюжету у Настільних Рольових Іграх або як красти у циган

Головним питанням цього епізоду вийшло: "Як будувати ігри, щоб гравці не ламали історію?". Проте тема побудови сюжету настільки широка, що охопили суміжні питання. Щоб легше було структурувати інформацію, раджу заглянути до нашого телеграм каналу подкасту, там є текстовий опис (https://t.me/bagoftales). А якщо ви вже тут, то напишіть щось приємне у коментарях))

Подкаст можна знайти майже на всіх існуючих платформах за цим посиланням вказані деякі з них:

https://linktr.ee/bagoftales 

Ми хочемо давати більше корисної інформації про Настільні Рольові Ігри, у нас є певний контент план та ми робимо це не тільки для себе, тому будемо вдячні, якщо напишете про що хотілося б почути в подальших епізодах.

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/bag-of-tales/message 

 • 41 минута
 • 16 января
The Bag of Tales

Як вивчати нові системи для Настільних Рольових Ігор

Записували цей подкаст до того, як піднялась тема про OGL у нашому ком'юніті, та думаю наразі тема вивчення нових систем цілком буде актуальною.

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/bag-of-tales/message 

 • 52 минуты
 • 9 января
The Bag of Tales

Мінмаксинг персонажів. Припустимий контент та полуничка у Настільній Рольовій Грі

Чи погано, коли гравці намагаються вижати з білда персонажа максимум його ефективності? Як до цього ставитись майстру? В яких випадках це доречно? А ще ми поговорили про те як бути з недоречними темами за столом. Як їх з'ясовувати? Що з ними робити? Та звісно, зачепили тему сексу в іграх.

Якщо тобі сподобався подкаст, пошир його серед знайомих рольовиків. Це допоможе проєкту розвиватись. Будемо раді, якщо лишиш коментар у нашому каналі в телеграм. Це дуже підбадьорює робити новий контент. Посилання внизу.

https://t.me/bagoftales

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/bag-of-tales/message

 • 45 минут
 • 2 января
The Bag of Tales

Дружні поради гравцям або як не бути мудаком під час Настільної Рольової Гри

Буває так, що через одного гравця розвалюється вся гра. Що робити з таким гравцем? Як поводитись в такому випадку майстру? Як показати, що це не ок?  А найголовніше, як зрозуміти що цей гравець це не ти?

Правила поведінки за ігровим столом та загалом в групі є. Вони є. Про ці правила не завжди говорять, бо ніби вони повинні бути всім зрозумілі, але це не так. На жаль. На цю тему і розмовляємо. У нашому досвіді теж бували не дуже приємні випадки, тому і пропонуємо вчитись на наших помилках.

Допоможи розвитку цього подкасту - пошир посилання серед знайомих рольовиків або новачків. Дякуємо тобі. Гарного прослуховування та чудового дня!

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/bag-of-tales/message 

Новые подкасты

Популярно на этой неделе