Всі епізоди "War-life balance"

Як ми працюємо, вигораємо і втомлюємось, витрачаємо гроші, та до чого тут відключення світла

 • Психологія
 • 45 хвилин
 • 31 січня 2023

Слухати

Це третій епізод подкасту "War-life balance" – нового подкасту "Української правди" у якому журналістка Аліна Полякова та медична психологиня, гештальт і травма психотерапевтка Юлія Кос говорять про те, як впоратись з тими проблемами, з якими нам довелось зіткнутися з початком війни.

Що робити, якщо ви втратили роботу? Як не вигорати і не доводити себе до хронічної втоми, якщо робота у вас залишається? Як працювати з постійними вимкненнями світла і повітряними тривогами? Як наважитись взяти вихідний чи попросити про підвищення зарплатні? Як змінити кар'єру?

Чому ретрит на Балі – не адаптивний метод боротьби з вигоранням? Що потрібно, щоб відновлюватись? Чому важливо мріяти? Що для нас гроші? Чому ми стали більш компульсивно їх витрачати? Чому ми донатимо?

Про це та інше в новому випуску подкасту "War-life balance".

Залишити запитання: https://galas.fm/episode/6874a1ff-aec5-5c80-839e-6aeff9dfcf7b Слухайте у додатку

War-life balance: інші епізоди

 • 71 хвилина
 • 21 березня
War-life balance

War-life balance. Розвінчуємо міфи про психотерапію і психотерапевтів

Це десятий, останній в цьому сезоні епізод подкасту "War-life balance" – подкасту "Української правди" у якому журналістка Аліна Полякова та медична психологиня, гештальт і травма психотерапевтка Юлія Кос говорять про те, як впоратись з тими проблемами, з якими нам довелось зіткнутися з початком війни.

Чому люди не ходять до психологів? Чи є сенс переконувати людей, які не вірять, що це може допомогти? Як обрати спеціаліста? Яка різниця між психологом, психотератевтом та психіатром? Чи може спеціаліст не підійти, як швидко це можна зрозуміти і чи це нормально? З яких причин терапевт може відповитись від клієнта?

Як зрозуміти, що вам потрібна терапія і як зважитись на цей крок?

Чи справді терапія – це дорого, довго та боляче?

 • 43 хвилини
 • 14 березня
War-life balance

Життя після війни. Як ми його уявляємо та чи потрібно на нього чекати

Що буде після завершення війни? Як люди сприйматимуть кінець війни і як реагуватимуть на нього? Чи потрібно чекати кінець війни чи потрібно міняти своє життя вже зараз?

Як ми будемо звикати до нової мирної реальності? Як будуть адаптуватися військові, які повернуться з фронту?

Чи будемо ми після війни жити в постійному очікуванні чогось поганого?

 • 59 хвилин
 • 7 березня
War-life balance

Таро, алкоголь, відеоігри. Що допомагає українцям переживати війну?

Чим небезпечне вживання алкоголю? Чи поглиблює війна залежності? Як зрозуміти, що психіці потрібна допомога? Чому ми переїдаємо в стресі та чи шкідливі ці переїдання?

Що таке психотерапія з психотропними речовинами? Чому краще не їсти псилоцибіни замість терапії?

Чим нам допомагають книги, серіали та відеоігри? Чим шкодять гадалки і розклади таро? Як на нас впливають гороскопи та в чому проблема водоліїв? Та куди безпечно сублімувати?

 • 61 хвилина
 • 28 лютого
War-life balance

Рік повномасштабної війни. Що тривожить людей зараз?

Як ми переживаємо травматичні події? Як жити з усвідомленням того, що ти не контролюєш своє життя? Як не ставити своє життя на паузу? Що буде далі та чи буде гірше? Як жити в невідомості?

На ці та інші питання наших слухачів відповідаємо у новому епізоді подкасту "War-life balance".

Нові подкасти

Популярне цього тижня