Всі епізоди "Багаті та щасливі"

Здорожчання нерухомості: тренд чи бульбашка?

 • Економіка
 • 27 хвилин
 • 20 липня 2021

Слухати

По-перше, реальні доходи населення зростають, нагадує інвестбанкір Сергій Фурса. По-друге, існує шалена нестача квадратних метрів на душу населення. Коли весь світ будувався, у нас якісь хрущовки робили, але реального буму будівництва, який пережили Західна Європа, США, у нас не було. По-третє, нема куди інвестувати гроші. Нерухомість – стандартний інструмент для інвестицій. До того ж, ще один фактор – це зростання ринку IT-послуг та доходів IT-шників, яким нема куди інвестувати ці гроші. Оці всі складові попиту призводять до того, що все, що будують, купується, вважає Фурса. Про те, чому у всьому світі дорожчає купівля й оренда нерухомості, а також чи продовжиться зростання та купівля нерухомості як напрямок інвестування – розкажуть інвестбанкір Сергій Фурса та журналістка Наталія Чекаль.


Слухайте у додатку

Багаті та щасливі: інші епізоди

 • 28 хвилин
 • 22 лютого 2022
Багаті та щасливі

Чи може світ урятувати Україну фінансово?

Західний світ заявив про готовність фінансово підтримувати Україну на тлі загострення безпекової ситуації. При цьому для отримання фінансування від міжнародних організацій, як ЄС, МВФ, від України вимагають проводити реформи. В Офісі Президента щомісячні втрати української економіки оцінили у 2-3 млрд доларів через ризик воєнної ескалації з боку Росії. Про те, як світ допомагає Україні, чи достатньо цього та на що витратять кошти – розкажуть інвестбанкір Сергій Фурса та журналістка Наталія Чекаль.

 • 29 хвилин
 • 15 лютого 2022
Багаті та щасливі

Інформаційний удар проти економіки?

Як впливають події на інформаційному фронті на українську економіку, від курсу гривні до інфляції? А також  чи можуть у країні закінчитись долари? Розмірковують інвестбанкір Сергій Фурса та заступник голови правління НБУ Сергій Ніколайчук.

 • 31 хвилина
 • 8 лютого 2022
Багаті та щасливі

Що втратить український бізнес від ЗВТ з Туреччиною?

Україна й Туреччина уклали Угоду про Зону вільної торгівлі, перші домовленості про яку між Києвом і Анкарою були близько 15 років тому. Чим пояснюється така неспішність у перемовинах, чому бізнес має побоювання та яким буде економічний зиск для бюджету – про це в програмі інвестбанкіра Сергія Фурси та журналістки Наталії Чекаль. Гість програми – заступник міністра економіки, торговий представник України Тарас Качка.

 • 29 хвилин
 • 1 лютого 2022
Багаті та щасливі

Касові апарати: наступ на "тінь" чи на бізнес?

Підприємці оголосили безстрокову акцію, вимагаючи скасування закону про обов'язкове застосування ФОПами касових апаратів чи програмних реєстраторів розрахункових операцій. Його мета – побороти нелегалів та контрабандистів і збільшити надходження до бюджету. Детальніше про податкові ініціативи влади розкажуть інвестбанкір Сергій Фурса та журналістка Наталія Чекаль.

Нові подкасти

Популярне цього тижня