Олег Пендзин, виконавчий директор Економічного дискусійного клубу, на Radio NV про Конференцію з відновлення України у Гданську та чому вона є такою важливою, за який рахунок відбуватиметься відбудова нашої країни та коли це станеться, а також про компенсацію збитків українцям та повернення наших громадян після завершення війни.
Ведучий – Богдан Машай