Олег Шамшур, дипломат, колишній посол у США і Франції, на Radio NV про конференцію з відновлення України у Гданську, як вона проходить в умовах ескалації відносин між Україною та Польщею, які є шляхи виходу з кризи, про радикальні заяви поляків щодо війни.
Ведуча – Власта Лазур