Всі епізоди "Багаті та щасливі"

Накопичувальна пенсія: кому та на що розраховувати? — Сергій Фурса

 • Економіка
 • 31 хвилина
 • 14 вересня 2021

Слухати

Останнім часом декілька представників влади зробили низку заяв про неспроможність держави за 15-20 років виплачувати пенсії за солідарною пенсійною системою. Зокрема, міністр фінансів Сергій Марченко попередив нинішніх сорокарічних, що відкладати на старість їм доведеться самим, бо пенсійна система не в стані забезпечити всіх. Окрім нього, радник голови ОП Тимофій Милованов теж сказав розраховувати на себе і відкладати по 4% від доходу. Тому назріло питання реформування пенсійної системи, запровадження елементів накопичувальної. Як вона працюватиме, на яку пенсію зможуть розраховувати українці та чи можна відмовитись від солідарного пенсійного рівня – про це розкажуть інвестбанкір Сергій Фурса та журналістка Наталія Чекаль.Слухайте у додатку

Багаті та щасливі: інші епізоди

 • 28 хвилин
 • 22 лютого 2022
Багаті та щасливі

Чи може світ урятувати Україну фінансово?

Західний світ заявив про готовність фінансово підтримувати Україну на тлі загострення безпекової ситуації. При цьому для отримання фінансування від міжнародних організацій, як ЄС, МВФ, від України вимагають проводити реформи. В Офісі Президента щомісячні втрати української економіки оцінили у 2-3 млрд доларів через ризик воєнної ескалації з боку Росії. Про те, як світ допомагає Україні, чи достатньо цього та на що витратять кошти – розкажуть інвестбанкір Сергій Фурса та журналістка Наталія Чекаль.

 • 29 хвилин
 • 15 лютого 2022
Багаті та щасливі

Інформаційний удар проти економіки?

Як впливають події на інформаційному фронті на українську економіку, від курсу гривні до інфляції? А також  чи можуть у країні закінчитись долари? Розмірковують інвестбанкір Сергій Фурса та заступник голови правління НБУ Сергій Ніколайчук.

 • 31 хвилина
 • 8 лютого 2022
Багаті та щасливі

Що втратить український бізнес від ЗВТ з Туреччиною?

Україна й Туреччина уклали Угоду про Зону вільної торгівлі, перші домовленості про яку між Києвом і Анкарою були близько 15 років тому. Чим пояснюється така неспішність у перемовинах, чому бізнес має побоювання та яким буде економічний зиск для бюджету – про це в програмі інвестбанкіра Сергія Фурси та журналістки Наталії Чекаль. Гість програми – заступник міністра економіки, торговий представник України Тарас Качка.

 • 29 хвилин
 • 1 лютого 2022
Багаті та щасливі

Касові апарати: наступ на "тінь" чи на бізнес?

Підприємці оголосили безстрокову акцію, вимагаючи скасування закону про обов'язкове застосування ФОПами касових апаратів чи програмних реєстраторів розрахункових операцій. Його мета – побороти нелегалів та контрабандистів і збільшити надходження до бюджету. Детальніше про податкові ініціативи влади розкажуть інвестбанкір Сергій Фурса та журналістка Наталія Чекаль.

Нові подкасти

Популярне цього тижня