Всі епізоди "Багаті та щасливі"

Холоднішає, «Нафтогаз» просить грошей і руйнує корпоративну реформу

 • Економіка
 • 28 хвилин
 • 28 вересня 2021

Слухати

До того, як в «Нафтогазі» почалася руйнація корпоративної реформи, як кажуть західні партнери, на рахунках компанії було понад 50 млрд гривень, згадує інвестбанкір Сергій Фурса. Здавалося, ці гроші не можна витрати швидко, але їм вдалося. Як результат – зараз компанія просить в уряду 123 млрд гривень. Це трохи лякає, що так швидко запас міцності вдалося знищити. «Нафтогаз» все літо закуповував газ. Не за карколомними цінами, звісно, по 900 доларів за тисячу кубів, але по 500, 600, 700. І купував це, щоб продавати втричі дешевше – за фіксованим тарифом. Отже, «Нафтогаз» просить грошей у Кабміну для проходження опалювального сезону і керується вручну, бо Кабмін звільнив 3 членів наглядової ради від держави і отримав право виконувати її функції. А також у програмі – про Бюджет-2022, який представили у парламенті, та про пакет законів про олігархів.Слухайте у додатку

Багаті та щасливі: інші епізоди

 • 28 хвилин
 • 22 лютого 2022
Багаті та щасливі

Чи може світ урятувати Україну фінансово?

Західний світ заявив про готовність фінансово підтримувати Україну на тлі загострення безпекової ситуації. При цьому для отримання фінансування від міжнародних організацій, як ЄС, МВФ, від України вимагають проводити реформи. В Офісі Президента щомісячні втрати української економіки оцінили у 2-3 млрд доларів через ризик воєнної ескалації з боку Росії. Про те, як світ допомагає Україні, чи достатньо цього та на що витратять кошти – розкажуть інвестбанкір Сергій Фурса та журналістка Наталія Чекаль.

 • 29 хвилин
 • 15 лютого 2022
Багаті та щасливі

Інформаційний удар проти економіки?

Як впливають події на інформаційному фронті на українську економіку, від курсу гривні до інфляції? А також  чи можуть у країні закінчитись долари? Розмірковують інвестбанкір Сергій Фурса та заступник голови правління НБУ Сергій Ніколайчук.

 • 31 хвилина
 • 8 лютого 2022
Багаті та щасливі

Що втратить український бізнес від ЗВТ з Туреччиною?

Україна й Туреччина уклали Угоду про Зону вільної торгівлі, перші домовленості про яку між Києвом і Анкарою були близько 15 років тому. Чим пояснюється така неспішність у перемовинах, чому бізнес має побоювання та яким буде економічний зиск для бюджету – про це в програмі інвестбанкіра Сергія Фурси та журналістки Наталії Чекаль. Гість програми – заступник міністра економіки, торговий представник України Тарас Качка.

 • 29 хвилин
 • 1 лютого 2022
Багаті та щасливі

Касові апарати: наступ на "тінь" чи на бізнес?

Підприємці оголосили безстрокову акцію, вимагаючи скасування закону про обов'язкове застосування ФОПами касових апаратів чи програмних реєстраторів розрахункових операцій. Його мета – побороти нелегалів та контрабандистів і збільшити надходження до бюджету. Детальніше про податкові ініціативи влади розкажуть інвестбанкір Сергій Фурса та журналістка Наталія Чекаль.

Нові подкасти

Популярне цього тижня