Всі епізоди "Саме там"

Війна — не гра

 • Подорожі
 • 47 хвилин
 • 17 серпня 2019

Слухати
Аудіофільм Ірини Лопатіної «Саме там: Війна — не гра»Шостий рік Україна потерпає від російської агресії. П’ятий президент України Петро Порошенко ще під час своєї передвиборчої кампанії у 2014 обіцяв завершити антитерористичну операцію на сході швидко. Вже минулого року йому довелося за ці слова вибачатися. Однак, складається враження, що висновків з історії з Порошенком, щодо обіцянок швидко завершити війну на Донбасі, новий президент України Володимир Зеленський не зробив. На початку липня він заявив про те, що сподівається, що війни на Донбасі вже не буде за рік. Що пропонує Володимир Зеленський та чи існує стратегія у нової влади щодо припинення війни на Сході України?
Apple, Google


Слухайте у додатку

Саме там: інші епізоди

 • 24 хвилини
 • 9 травня 2021
Саме там

Що приховують гори. Подорож в Карпати з Дмитром Комаровим

Наближається літо - час відпусток і подорожей. І хоча зарубіжжя і досі залишається для нас недосяжним, в Україні є чимало місць, які подарують не менше емоцій, ніж поїздка за кордон. Наприклад - Карпати, які багато хто і досі асоціює лише з лижним відпочинком, але ми доведемо вам, що це не так.


Досліджувати відпочинок у горах ми вирушили із Дмитром Комаровим. Професійний мандрівник саме запускає на 1+1 новий проект “Мандруй Україною з Дмитром Комаровим”, в якому розповість про найцікавіші куточки нашої країни, де можна набратися нових вражень та позитивних емоцій.

 • 44 хвилини
 • 21 березня 2020
Саме там

Яким має бути щастя

 • 41 хвилина
 • 14 березня 2020
Саме там

Анатомія паніки

Пусті прилавки магазинів, черги в аптеках, червоні цифри на біржевих табло та безперестанний потік тривожних новин. Стан інтенсивної тривоги та страху перед уявною чи справжньою загрозою фахівці різних галузей називають панікою. Коли обдумана раціональна поведінка відступає під натиском імпульсивних колективних дій. Цього тижня ми будемо з’ясовувати, що відбувається «Саме там» — в нашій голові, коли ми панікуємо.
 • 42 хвилини
 • 7 березня 2020
Саме там

І Ухань, і Україна

Цього тижня залишили місце обсервації у Нових Санжарах понад сто людей, яких привезли з епіцентру поширення коронавірусу — китайського Уханя. Для студентів, моделей, танцюристів, тренерів із фехтування та майже тридцяти іноземців завершилося півторамісячне перебування в ізоляції - карантин, який розпочався за сім тисяч кілометрів від Полтавщини ще наприкінці січня. Для пілотів, медиків, журналістів та водіїв автобусів він тривав два тижні. Однак в Ухані ще очікують на евакуацію десять українців. Поки що інформації від української влади про те, коли та яким чином їх будуть вивозити, вони досі не мають. Про життя людей в закритому Ухані та медичному центрі на Полтавщині, як живуть Нові Санжари, про які третій тиждень поспіль говорять не тільки в Україні та як самоізолюються українці в інших містах країни — слухайте в програмі «Саме там: і Ухань, і Україна».

Нові подкасти

Популярне цього тижня