Всі епізоди "Саме там"

Купуючи сміття

 • Подорожі
 • 44 хвилини
 • 15 червня 2019

Слухати

Щорічно люди викидають понад один мільярд тонн їжі. Тільки в США в смітнику таким чином опиняється 218 млрд доларів через неправильне збереження продуктів вдома. Через шалені об'єми пошиття одягу також модники не носять його довго, як це було раніше. Тому щосекунди на планеті спалюють або захоронюють текстилю об'ємом близько одного сміттєвоза. До кінця цього року експерти ООН підрахують скільки продуктів викидають магазини, готелі, ресторани та ринки Києва та Львова. Скільки грошей та ресурсів українців потрапляє на смітник; чому поки що супермаркети не роздають вільно продукти на соціальні проекти, як це прийнято в усьому світі; як провести ревізію свого гардеробу, щоб не купувати 101-шу кофтинку та хто такі фрігани, які знаходять для себе продукти та речі прямо на смітнику — про це в програмі «Саме там. Купуючи сміття».

Apple, Google


Слухайте у додатку

Саме там: інші епізоди

 • 24 хвилини
 • 9 травня 2021
Саме там

Що приховують гори. Подорож в Карпати з Дмитром Комаровим

Наближається літо - час відпусток і подорожей. І хоча зарубіжжя і досі залишається для нас недосяжним, в Україні є чимало місць, які подарують не менше емоцій, ніж поїздка за кордон. Наприклад - Карпати, які багато хто і досі асоціює лише з лижним відпочинком, але ми доведемо вам, що це не так.


Досліджувати відпочинок у горах ми вирушили із Дмитром Комаровим. Професійний мандрівник саме запускає на 1+1 новий проект “Мандруй Україною з Дмитром Комаровим”, в якому розповість про найцікавіші куточки нашої країни, де можна набратися нових вражень та позитивних емоцій.

 • 44 хвилини
 • 21 березня 2020
Саме там

Яким має бути щастя

 • 41 хвилина
 • 14 березня 2020
Саме там

Анатомія паніки

Пусті прилавки магазинів, черги в аптеках, червоні цифри на біржевих табло та безперестанний потік тривожних новин. Стан інтенсивної тривоги та страху перед уявною чи справжньою загрозою фахівці різних галузей називають панікою. Коли обдумана раціональна поведінка відступає під натиском імпульсивних колективних дій. Цього тижня ми будемо з’ясовувати, що відбувається «Саме там» — в нашій голові, коли ми панікуємо.
 • 42 хвилини
 • 7 березня 2020
Саме там

І Ухань, і Україна

Цього тижня залишили місце обсервації у Нових Санжарах понад сто людей, яких привезли з епіцентру поширення коронавірусу — китайського Уханя. Для студентів, моделей, танцюристів, тренерів із фехтування та майже тридцяти іноземців завершилося півторамісячне перебування в ізоляції - карантин, який розпочався за сім тисяч кілометрів від Полтавщини ще наприкінці січня. Для пілотів, медиків, журналістів та водіїв автобусів він тривав два тижні. Однак в Ухані ще очікують на евакуацію десять українців. Поки що інформації від української влади про те, коли та яким чином їх будуть вивозити, вони досі не мають. Про життя людей в закритому Ухані та медичному центрі на Полтавщині, як живуть Нові Санжари, про які третій тиждень поспіль говорять не тільки в Україні та як самоізолюються українці в інших містах країни — слухайте в програмі «Саме там: і Ухань, і Україна».

Нові подкасти

Популярне цього тижня