Тема Історія

Колесо історій

видавець: Radio NV
Епізодів: 11

Слухати
Підписатись

«Колесо історій» — це проект, що від початку облаштувався на колесі огляду на Подолі. До 30-річчя України та банку ПУМБ у 30 кабінках колеса огляду були представлені аудіоп’єси про життя українців у роки незалежності. Проект продовжує жити у подкасті НВ, презентуючи 11 аудоп’єс серії. Ініціатор проекту — Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ). Через епізоди з життя українців, в яких ми почуємо відголоси власного досвіду, ПУМБ запрошує зробити оберт на «Колесі історій», згадати пройдений шлях та надихнутися на нові звершення разом! 

Слухайте у додатку

Епізоди 11

  • 4 хвилини
  • 20 вересня 2021
Колесо історій

2019

На перших шпальтах не поп-зірки, а українські фермери. Новина про рекордний врожай зернових у 75 млн тон швидко розлітається Європою.
Час зустрічати закупівельників з ЄС — Фернандо та Дієго. Попри бізнесові успіхи, на підприємців чекають випробування українськими дорогами. Аби такі інвестори, як Фернандо та Дієго, не підстрибували на купинах та не лишали колеса в ямах, цього року в Україні прокладено аж 400 км доріг. 

  • 3 хвилини
  • 19 вересня 2021
Колесо історій

2016

Герої аудіоп’єси цього року у різний спосіб прощаються з минулим та прагнуть справедливості. Для декого це спроба зробити статки чиновників прозорими і здолати корупцію через систему Prozzoro. Дехто прощається із комуністичними назвами міст. А в пісні «1944», з якою Джамала перемагає на Євробаченні, висвітлюються уроки історії, вкрай важливі для сучасної України. 

  • 5 хвилин
  • 18 вересня 2021
Колесо історій

2009

Найцікавіші зустрічі — випадкові, так і трапляється з героями історії цього року. Працівник заправки впізнає у водієві авто свого давнього друга. Поки заправляють машину — встигають обговорити все: від розпалу економічної кризи до поширення вірусу H1N1. Доходять і до фотогалереї в телефоні, де красується нещодавно відкритий стадіон «Донбас-Арена». Хтозна, можливо згодом вони разом із 50 тисячами глядачів вболіватимуть там за улюблену команду. 

  • 3 хвилини
  • 17 вересня 2021
Колесо історій

2007

До України приїздить інвестор і за сумісництвом геймер — містер Стенлі. Він уже заочно знайомий з потенціалом нашої країни, адже грав у S.T.A.L.K.E.R., що прославив українських гейм-розробників на весь світ. До того ж цього року Україна разом із Польщею виграє конкурс УЄФА, що додає державі впізнаваності на міжнародній арені. Щоб оцінити перспективи інвестицій в наше фермерство, містер Стенлі вирушає до типового українського села. 

Нові подкасти

Популярне цього тижня