Тема Здоров'я

Легше дихати

видавець: Radio NV
Епізодів: 4

Слухати
Підписатись

«Легше дихати» — це проєкт, створений для того, щоб залучити аудиторію до відповідального ставлення до здоров'я своїх легень. 
Адже, лише вчасно виявивши симптоми, звернувшись до лікаря та отримавши кваліфіковану допомогу, можна зберегти не тільки якість свого життя, але і його тривалість.

Слухайте у додатку

Епізоди 4

  • 9 хвилин
  • 23 грудня 2021
Легше дихати

Ідіопатичний легеневий фіброз: Перспективи лікування та державної підтримки

Ідіопатичний легеневий фіброз — рідкісне захворювання.  А що з перспективами лікування та державною підтримкою пацієнтів з цим захворюванням? Розповідають Тетяна Кулеша, голова Ради Громадської спілки “Орфанні захворювання України”, д. мед. н., та Ярослав Дзюблик, провідний науковий співробітник клініко-функціонального відділення ДУ «Національний інститут фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г. Яновського НАМН України»

  • 9 хвилин
  • 22 грудня 2021
Легше дихати

Як лікувати рідкісні легеневі захворювання?

Одну людину з рідкісним захворюванням можуть не почути. Саме тому необхідні пацієнтські організації. Про те, чого можуть досягти пацієнти, об'єднані однією проблемою, розповіла голова Ради Громадської спілки "Орфанні захворювання України" Тетяна Кулеша.

  • 8 хвилин
  • 9 грудня 2021
Легше дихати

Що повинна знати людина, у якої ідіопатичний легеневий фіброз? — лікар-пульмонолог Ярослав Дзюблик

Розповідаємо про одну з рідкісних хвороб, а саме ідіопатичний легеневий фіброз. Що слід зробити в першу чергу, та куди звертатися? Які проблеми трапляються у пацієнтів в Україні? Чи є централізований заклад для лікування таких пацієнтів, та що робити тим, хто бажає отримати допомогу у своєму регіоні?
Відповідає Ярослав Дзюблик, доктор медичних наук,  провідний науковий співробітник клініко-функціонального відділення ДУ «Національний інститут фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г. Яновського НАМН України».

  • 8 хвилин
  • 2 грудня 2021
Легше дихати

Чи може у вас бути ідіопатичний легеневий фіброз? — лікар-пульмонолог Ярослав Дзюблик

Розповідаємо про одну з рідкісних хвороб, а саме ідіопатичний легеневий фіброз. Що це за захворювання? Чому ми про нього говоримо? Яка його поширеність, що потрібно робити для профілактики та як виглядає лікування? Відповідає Ярослав Дзюблик, доктор медичних наук,  провідний науковий співробітник клініко-функціонального відділення ДУ «Національний інститут фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г. Яновського НАМН України».

Нові подкасти

Популярне цього тижня