Тема Здоров'я

Гарний зір від Айлазу

видавець: Radio NV
Епізодів: 2

Слухати
Підписатись

Сучасні методи лікування зору та відповіді на питання про зір від офтальмологічної клініки Айлаз

Слухайте у додатку

Епізоди 2

  • 26 хвилин
  • 30 грудня 2021
Гарний зір від Айлазу

Що потрібно знати після успішної лазерної корекції зору?

Сьогодні ми повернемося до теми лазерної корекції зору, але з іншого боку. Що змінюється для людини, яка успішно пройшла цю медичну процедуру? В якому вигляді повертається зір, від чого залежить його гострота після корекції, і що потрібно знати тим, хто вже готується до процедури? З цими питаннями нам допоможуть розібратися лікарі клініки "Айлаз": Андрій Ковальов, лазерний рефракційних хірург, лікар-офтальмолог, досвід роботи 12 років, та Ярослав Волошин, лазерний рефракційний хірург, лікар-офтальмолог, досвід роботи 7 років.

  • 29 хвилин
  • 29 грудня 2021
Гарний зір від Айлазу

Як сучасна лазерна корекція вирішує проблеми із зором?

Сьогодні ми розповімо про те, як покращити свій зір. І навіть більше, як по-справжньому вирішити проблему, позбутися тимчасових засобів, як окуляри або контактні лінзи. Багато хто змирився, пристосувався, звик до них, вважає постійною частиною свого життя. Але уявіть, що можете виправити свій зір наскільки, що окуляри або лінзи просто не знадобляться. Що для цього потрібно?

В досягненнях сучасної лазерної корекції зору нам допоможуть розібратися лікарі клініки "Айлаз": Олена Бурдига, лазерний рефракційний хірург, лікар-офтальмолог, досвід роботи 20 років, та Андрій Ковальов, лазерний рефракційних хірург, лікар-офтальмолог, досвід роботи 12 років.

Нові подкасти

Популярне цього тижня