Homo codeus

видавець: The Ukrainians
Епізодів: 14

Слухати
Підписатись

Сучасне життя складно уявити без таких компаній, як Google, Facebook, Uber, Amazon, Netflix, Spotify чи SpaceX. Вони змінюють нашу реальність: спрощують чи ускладнюють життя, впливають на те, як ми бачимо й сприймаємо усе навколо, допомагають ухвалювати рішення. Їх об'єднує й те, що в цих компаніях працюють українці. Вони є нашими codeus — тими, хто створює майбутнє.

У подкасті Дмитро Пальчиков спілкується з українцями, які працюють в найкрутіших технологічних компаніях світу. Як вони там опинились? Чим їхнє життя за кордоном відрізняється від життя в Україні? Куди рухається світ алгоритмів?

Слухайте у додатку

Епізоди 14

  • 6 хвилин
  • 30 травня 2022
Homo codeus

Не новий епізод, але дещо важливе

Щоб оформити підписку і долучитися до Спільноти The Ukrainians, переходьте за цим лінокм: https://bit.ly/3GhuDcF

Детальніше про роботу редакції The Ukrainians і Спільноту тут: https://theukrainians.org/donate/

  • 8 хвилин
  • 7 липня 2021
Homo codeus

The Ukrainians презентує: що послухати, поки ми готуємо другий сезон «Homo codeus»

Ми знаємо, що ви дуже чекаєте новий сезон Кодеусів. Поки наша команда активно над ним працює, радимо вам послухати, що ще в нас є цікавого від студії подкастів The Ukrainians. Маємо шоу на будь-який смак: від історично-музичного подкасту Ярослава Грицака до соціологічних теорій і захопливих репортажів. Про все детально слухайте в цьому короткому авдіо.

Детально про Спільноту The Ukrainians тут.

Стежте за The Ukrainians у соцмережах: Facebook Instagram Twitter 

  • 26 хвилин
  • 12 червня 2021
Homo codeus

Бонусний епізод: підсумки сезону та плейлист кодеусів

Сподобався подкаст? Приєднуйтеся до Спільноти The Ukrainians і допомагайте нам створювати ще більше таких подкастів. Детально про Спільноту The Ukrainians тут.   

Після завершення першого сезону подкасту Homo codeus, редакція The Ukrainians отримала чимало відгуків слухачів про те, що їм сподобався музичний супровід подкасту. Тому у бонусному епізоді Дмитро Пальчиков створив плейлист кодеуса — зібрав найкращі композиції, що звучали впродовж усіх епізодів, а також підбиває підсумки першого сезону шоу.

Стежте за The Ukrainians у соцмережах:

Facebook   Instagram   Twitter  

  • 25 хвилин
  • 31 березня 2021
Homo codeus

#10 Катерина Заворотченко, Facebook: робота на 6 млрд користувачів, шлях в компанію, командна гра

Сподобався подкаст? Приєднуйтеся до Спільноти The Ukrainians і допомагайте нам створювати ще більше таких подкастів. Детально про Спільноту The Ukrainians тут.   

Катерина Заворотченко майже три роки працює у лондонському офісі Facebook. А саме — на платформі Litho. Тобто те, що стрічка новин у Facebook скролиться як блискавка — це і є робота Каті та її колег. Цю платформу також використовує YouTube.

В останньому епізоді Homo codeus Катя розповіла про свій шлях у Facebook й компанію зсередини, роботу над Litho та відповідальність за послуги перед мільярдами користувачів.

Стежте за The Ukrainians у соцмережах:

Facebook   Instagram   Twitter  

Нові подкасти

Популярне цього тижня