Hey Roosh

видавець: Roosh
Епізодів: 5

Слухати
Підписатись

Hey Roosh – це подкаст технологічної компанії Roosh про те, чим живуть та як працюють Рушівці. У подкасті співробітники технологічної компанії Roosh говорять про продуктивність, креативність, технології, хайринг, роботу в новій реальності та багато іншого. Все це — спираючись на власний досвід. 

Серед тем, які команда обговорює у першому сезоні подкасту – продуктивність та селф-менеджмент, організація роботи в нових реаліях, побудова ефективних команд та лідерство в сучасному світі, боротьба зі стресом та ще багато інших цікавих розмов.

Нові епізоди “Hey Roosh” виходять щочетверга на подкаст-платформах Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts.

Слухайте у додатку

Епізоди 5

  • 33 хвилини
  • 5 днів тому
Hey Roosh

#5 — Hey Roosh: що таке лідерство та як його розвивати

Що таке лідерство у сучасному світі та як розвивати свого внутрішнього лідера? Які навички прокачувати та чим відрізняється лідер від менеджера? Про все це — поговорили в п'ятому епізоді подкасту Hey Roosh.

Своїм досвідом поділилися: Борис Працюк [CTO в Pawa], Віка Григоренко [Roosh Partner], та Богдан Пономар [кофаундер і СЕО Gathers, Board Member в AI HOUSE].

Приєднуйтеся до команди Roosh: https://www.roosh.tech/jobs 

Підписуйтеся на наші соцмережі:

🔗insta

🔗linkedIn

🔗twitter

🔗tiktok

  • 27 хвилин
  • 18 травня
Hey Roosh

#4 — Hey Roosh: бекстейдж роботи ефективних команд.

Компанії будують люди. Саме тому цей епізод ми присвятили ми присвятили бекстейджу роботи ефективних команд.

Поговорили про процеси, довіру та комунікацію, командні ритуали й зустрічі, розвиток у компанії та методи якісного фідбеку.

Гості подкасту: Костя Тимощук [Head of Growth в ZibraAI], Ольга Габулян [Corporate Communications Director] і Влад Александров [Head of Legal].

Join the Roosh team: ⁠https://www.roosh.tech/jobs⁠ 

Follow us:

🔗⁠insta⁠

🔗⁠linkedIn⁠

🔗⁠twitter⁠

🔗⁠tiktok⁠

  • 30 хвилин
  • 4 травня
Hey Roosh

#3 — Hey Roosh: як і кого ми наймаємо?

Хей! У цьому епізоді ми поговоримо про те, як шукати нову роботу без стресу. Так, ніби ви у цьому Pro. Поділимося тим, як виглядає хайринг зсередини, які питання зазвичай ставлять на співбесідах та як краще упакувати свій досвід.

Гості подкасту: Юля Дробот [Recruitment Lead в Roosh], Адам Гащишин [Associate в Roosh Ventures] та Крістіна Симороз [проджект-менеджерка AI HOUSE].

Join the Roosh team: https://www.roosh.tech/jobs 

Follow us:

🔗insta

🔗linkedIn

🔗twitter

🔗tiktok

  • 32 хвилини
  • 27 квітня
Hey Roosh

#2 — Hey Roosh: як працювати у нових реаліях?

Повномасштабна війна, пандемія, remote. Робота вдома, в коридорі та в метро. Нестача офлайну, нескінченні zoom’и та одне питання — як взагалі працювати у нових реаліях?

Його обговорили у новому епізоді разом із Сашею Бородіною [Creative Communications Director], Богданом Питайчуком [Chief AI Officer у Gathers], Лерою Мерзлікіною [HR бізнес-партнеркою Roosh] і Женею Негодою [product-менеджером венчурної студії Pawa].

Join the Roosh team: https://www.roosh.tech/jobs 

Follow us:

🔗insta

🔗linkedIn

🔗twitter

🔗tiktok


Нові подкасти

Популярне цього тижня