Gwara Media

Епізоди: 22

Ми медіаплатформа і наше завдання  розвиток креативної екосистеми Харкова та України. Ми любимо нашу спільноту читачів, тому створюємо для них проекти для якісного дозвілля, подкасти, відеоісторії та історії наших досліджень культурних та креативних індустрій.

Подкасти


Епізоди 22

  • 68 хвилин
  • 7 лютого 2022
Gwara Talkz

Критика, мистецтво та конфлікти. Розмова з Вікентієм Пухаревим

Говоримо з Вікентієм Кухаревим, мистецтвознавцем та критиком, якого знає багато культурних менеджерів міста Харкова. Адже Вікентій таємничим чином знаходить і відвідує ключові події, які відбуваються у місті. Це привід розібратись - що таке мистецтвознавство та як воно працює. Хто такі мистецтвознавці, що це за люди і що вони досліджують, яку це створює додану вартість (немистецькою мовою).
Ми поговоримо про процеси, з якими стикаються мистецтвознавці, і ми зачепимо останній конфлікт або звинувачення в адресу Вікентія.

Допоможи нам робити більше історій - заряди нас донейтом. Підписуйся на розсилку з подкастами та всім, що нас турбує. Більше про нас

Став зірочки, пиши коментарі на платформах прослуховування - нам дуже важливий твій фідбек. Пиши з питаннями до команди на hello@gwaramedia.com

Хост - Сергій Прокопенко Саунддизайн - Сергій Беззубенко

  • 35 хвилин
  • 20 січня 2022
Gwara Talkz

Зубна щітка в офісі Netflix. Як український стартап EFFA переосмислює щоденні речі через дизайн

Український стартап Effa знайшов 500к інвестицій при оцінці в 3.5 млн в 2021 році. Вони розробляють екологічно чисті товари для щоденного використання: зубні щітки, персональні речі та інше. Нещодавно команда повернулась з WebSummit в Португалії, де презентувала бритву, що може перероблятися.

Бритва зроблена за таким же принципом, як і щітка: тіло з паперу, головка з кукурудзяного крохмалю, на додачу лезо. Користуватися нею можна, поки не затупиться лезо, далі відокремити головку від тіла і віддати на переробку. Лезо так само легко відділяється.

Сьогодні говоримо з Іллєю Кічуком про представництво України на ВебСаміті та як українські ідеї надихають світ на екологічне майбутнє.

Допоможи нам робити більше історій - заряди нас донейтом
Підписуйся на розсилку з подкастами та всім, що нас турбує
Більше про нас

Став зірочки, пиши коментарі на платформах прослуховування - нам дуже важливий твій фідбек. Пиши з питаннями до команди на hello@gwaramedia.com

Хост - Сергій Прокопенко Саунддизайн - Сергій Беззубенко

  • 36 хвилин
  • 13 січня 2022
Gwara Talkz

Дверики. Ми тут заради дверей

Сьогодні ми говоримо з командою Дверики - соціальна ініціатива в Харкові, які займаються реставрацією і збереженням міських дверей, популяризацією цінностей спадщини. Нарешті і в Харкові. У нас в гостях Юрій Пархоменко, архітектор в Пономаренко Бюро.

Допоможи нам робити більше історій - заряди нас донейтом
Підписуйся на розсилку з подкастами та всім, що нас турбує
Більше про нас

Став зірочки, пиши коментарі на платформах прослуховування - нам дуже важливий твій фідбек. Пиши з питаннями до команди на hello@gwaramedia.com

Хост - Сергій Прокопенко Саунддизайн - Сергій Беззубенко

  • 50 хвилин
  • 16 грудня 2021
Gwara Talkz

Акселератор цифрового мистецтва FuelArts. Подкаст з Денисом Белькевичем

В цій розмові ми спілкуємось з Денисом Белькевичем про його професійний шлях від Київського національного університету театру, кіно і телебачення до Deloitte, акселератор FuelArts, тренди, експертизу в мистецькому ринку та цінність художників.

Допоможи нам робити більше історій - заряди нас донейтом
Підписуйся на розсилку з подкастами та всім, що нас турбує Більше про нас

Став зірочки, пиши коментарі на платформах прослуховування - нам дуже важливий твій фідбек.
Пиши з питаннями до команди на hello@gwaramedia.com

Хост - Сергій Прокопенко Саунддизайн - Сергій Беззубенко

Нові подкасти

Популярне цього тижня