Сергій Юсип‘юк і Vendy Shmara

Епізоди: 15

Подкасти


Епізоди 15

  • 49 хвилин
  • 29 січня 2022
В‘Ю

Valentine Lawrence магістр з державного фінансового контролю

Valentine Lawrence — про кавери, тікток, ніки, гурт Самособойз, сонграйтерство. А також — про те, чи вигідніше українському реперу бути мертвим, про ком'юніті у Вінниці, Сердючку в українському репі та чим його не задовільняє МС Хлопець.

Ведучі:
Сергій Краснопольський
Дзюня
Valentine Lawrence 
Творці:
Mykola Vynar
Serhii Yusypiuk

  • 56 хвилин
  • 9 грудня 2021
В‘Ю

Kalush: гроші, діси, два ствола

Вперше за довгий час ви почуєте думку Псючого Сина з приводу дісу на нього від Гоні та хейту від деяких реперів. А також — про те, кого байтить Калуш та Скофка, як просувати свою творчість, плани на майбутнє, заробітки зі стрімінгів, зірковий статус і багато чого іншого.
Mykola Vynar
Serhii Yusypiuk
Kalush

  • 63 хвилини
  • 10 листопада 2021
В‘Ю

CHINO: батл в Харкові, ENKO, Маніфест

Chino - найперспективніший український репер на сьогоднішній день. Учасник декількох відомих батлів, в тому числі з Артемом Лоїком. А також сумнозвісного нещодавнього батлу на харківській площадці Slovo.
Після нього організаторам довелось видалити відео зі свого ютюб-каналу, а опоненту нашого гостя - публічно вибачатись перед українцями. Чому посприяв відомий український блогер і активіст Стерненко.
Чи щирі були вибачення Plane Dead, як насправді ставляться в Харкові до української мови, чому Чіно не хоче в ЕНКО, про плани на майбутнє та сьогодення слухайте всередині подкасту.
Бонусом трохи термінології від Сергія та сторітелінгів від Майколи.
CHINO
Baddproducer
Mykola Vynar
Serhii Yusypiuk

  • 52 хвилини
  • 28 вересня 2021
В‘Ю

Чіпсет: новий мікстейп, тексти в голові, секонд хенд

Легенда українського андеграунду Чіпсет із Місто44 в дебютному випуску другого сезону. Про новий мікстейп, роботу в секонд хенді і плани на майбутнє.
Ви почуєте круту історію походження нікнейму Чіпсета, а також особисті враження від творчості сучасних українських і американських реперів.
І маленький бонус про те, як Чіпсет пише свої пісні.

Mykola Vynar

Serhii Yusypiuk

Місто44

Кавер

Нові подкасти

Популярне цього тижня