Всі епізоди "Щоденник війни"

Алла Мартинюк – військова волонтерка з 2014 року

  • Суспільство
  • 3 травня 2022

Слухати

Алла Мартинюк – кіноакторка, співачка та військова волонтерка з 2014 року. Алла розповідає, як прокинулась від знайомих звуків вибухів, які чула на Донбасі. 8 років поспіль Алла мала більше 150 поїздок в гарячі точки. 

Алла ділиться дуже відвертим досвідом волонтерства, чим повномаштабне вторгнення відрізняється від війни, яка розпочалася 2014 року, про силу волонтерів і про шляхи підтримки їхньої  надважливої місії.  


Підтримати волонтерську діяльність та штаб Алли:

https://www.facebook.com/alla.delipovichsurzhykova 

https://www.instagram.com/allaacter/?igshid=YmMyMTA2M2Y= 

Щоденник війни – це подкаст про українців і те, як вони зустріли російське вторгнення 24 лютого о 5 ранку. Це реальні історії з реальними емоціями, почуттями та діями. Їх мають почути у всьому світі. Діліться цим подкастом та розповсюджуйте правду про російську агресію проти України.

Donate to the project:

https://www.buymeacoffee.com/musicures 
Теги


Слухайте у додатку

Щоденник війни: інші епізоди

  • 14 хвилин
  • 28 червня
Щоденник війни

Ірина Цибух — бойовий медик в гарячих точках

Ірина Цибух, 24 роки  бойовий медик для морської піхоти в складі добровольчого батальйону "Госпітальєри". 

В день повномасштабного вторгнення росіії в Україну Іра планувала презентувати свій фільм, до останнього не вірячи, що війна розпочнеться. 

Зараз Ірина знаходиться під Авдієвкою та рятує життя українських воєнних. Під час цього випуску ви можете почути вибухи, а наприкінці спів наших захисників. 

Щоденник війни  це подкаст про українців і те, як вони зустріли російське вторгнення 24 лютого о 5 ранку. Це реальні історії з реальними емоціями, почуттями та діями. Їх мають почути у всьому світі. Діліться цим відео та розповсюджуйте правду про російську агресію проти України

Donate to the project:

https://www.buymeacoffee.com/musicures 

  • 15 хвилин
  • 18 червня
Щоденник війни

Олена Нікуліна - чекає на чоловіка з полону

Олена Нікуліна - дружина Максима Нікуліна, бійця полку "Азов". Олена ділиться спогадами про початок повномасштабної війни росії проти України, як разом з маленьким сином їхала з Маріуполя, як дізналася про другу вагітність, коли чоловік був на Азовсталі, про віру в нашу перемогу, про те, як це чекати коханого з полону та що світ має щоденно робити, аби наблизити нашу перемогу.

Щоденник ВІЙНИ - це подкаст про українців і те, як вони зустріли російське вторгнення 24 лютого о 5 ранку. Це реальні історії з реальними емоціями, почуттями та діями. Їх мають почути у всьому світі. Діліться цим подкастом та розповсюджуйте правду про російську агресію проти України.

Підтримати проект: 

https://www.buymeacoffee.com/musicures

  • 14 хвилин
  • 9 червня
Щоденник війни

Денис Христов — ведучий, що евакуює людей з гарячих точок

Денис Христов  ведучий, ютубер, шоумен. Як повномасштабне вторгення росії в Україну повністю змінило Дениса, як почав їздити у гарячі точки бойових дій та розвозити хліб, гуманітарну допомогу, а згодом і евакуювати бабусь та дідусів  слухайте у подкасті Щоденник Війни. 

Щоденник війни  це подкаст про українців і те, як вони зустріли російське вторгнення 24 лютого о 5 ранку. Це реальні історії з реальними емоціями, почуттями та діями. Їх мають почути у всьому світі. Діліться цим подкастом та розповсюджуйте правду про російську агресію проти України.

Donate to the Project  https://www.buymeacoffee.com/musicures 

  • 15 хвилин
  • 1 червня
Щоденник війни

Юрій Марченко ― рефлексія журналіста про втрати і сльози під час війни

Юрій Марченко ― журналіст, радіоведучий, автор подкасту "Дикі Мандри". 

Юра розповідає, як 24 лютого, коли росія розпочала повномасштабну війну в Україні, змінило його життя. Про особисті втрати, емоції, біль, про воєнний Київ. 

Щоденник війни ― це подкаст про українців і те, як вони зустріли російське вторгнення 24 лютого о 5 ранку. Це реальні історії з реальними емоціями, почуттями та діями. Їх мають почути у всьому світі. Діліться цим подкастом та розповсюджуйте правду про російську агресію проти України.


Listen to MusiCures – stream of Ukrainian music 24/4. Support Ukrainian unique culture and history:

https://kolomiec.com/en/music24_7 

Donate to the project: https://www.buymeacoffee.com/musicures 

Нові подкасти

Популярне цього тижня