Тема Новини

Кляті питання

Епізодів: 144

Слухати
Підписатися

Відповіді на усі ці кляті питання, що так нам набридають. Якщо у вас є якесь питання, підписуйтесь на телеграм-канал "УП. Кляті питання", та запитуйте щось за допомогою нашого бота @UkrPravdaQuestionsBot. Також питання можна відправляти на пошту smm@pravda.com.ua, разом з відгуками та побажаннями.

Слухайте подкаст "Кляті питання" на Apple Podcasts, Google Podcasts, Soundcloud, Overcast, ;АБУК та інших платформах

Слухайте у додатку

Епізоди 144

  • 29 хвилин
  • 1 день тому
Кляті питання

Що відбувається під Бахмутом? Головне про війну за тиждень

У новому епізоді подкасту "Кляті питання" разом з заступником головного редактора УП Євгеном Будерацьким обговорюємо головні теми, пов’язані з війною з Росією.

Цього тижня обговорюємо можливі ракетні обстріли, відліт російських МіГів з території Білорусі, ситуацію на фронтах, особливо навколо Бахмуту та можливі ризики нового нападу з боку Білорусі.

Долучитись до Клубу УП: https://club.pravda.com.ua/

  • 51 хвилина
  • 25 листопада
Кляті питання

Блекаут, обстріли Херсону, можливі провокації РФ з хімічною зброєю — головне про війну за тиждень

У новому епізоді подкасту "Кляті питання" разом з заступником головного редактора УП Євгеном Будерацьким обговорюємо головні теми, пов’язані з війною з Росією.

Цього тижня обговорюємо нові ракетні обстріли, які призвели до блекауту, розповідаємо про можливі провокації РФ з застосуванням хімічної зброї, про те, як змінилось російське командування за 9 місяців війни, про ситуацію на фронтах, обстріли Херсону, та нові заяви Лукашенка.

Підтримайте Клуб УП: https://club.pravda.com.ua/

Текст Євгена Будерацького про російських генералів: https://www.pravda.com.ua/articles/2022/11/23/7377538/

  • 53 хвилини
  • 19 листопада
Кляті питання

Обстріли критичної інфраструктури, вибухи у Польщі, "Рамштайн-7", ситуація на фронтах – головне про війну за тиждень

У новому епізоді подкасту "Кляті питання" разом з заступником головного редактора УП Євгеном Будерацьким обговорюємо головні теми, пов’язані з війною з Росією. 

Цього тижня обговорюємо нові ракетні обстріли критичної інфраструктури, пояснюємо, чому РФ стала менше використовувати «мопеди», проговорюємо ситуацію навколо вибухів у Польщі, нові поставки зброї та ППО.

Також пояснюємо, що відбувається зараз на лівому берегу Херсонської області та ситуацію на Донецькому та Сватівському напрямках.

 

  • 36 хвилин
  • 16 листопада
Кляті питання

Як захоплювали та звільняли Зміїний? Говоримо з Романом Романюком, який написав про це великий текст-реконструкцію

24 лютого до острова Зміїний підійшли дві нерозпізнані цілі. Окупанти із погрозами вимагали від військовослужбовців Ізмаїльського прикордонного загону здатися. Агресор використав міжнародний канал зв'язку з безпеки судноплавства. Прикордонники відповіли фразою, що стала крилатою: “Рускій воєнний корабль, іді нах#й”.

Росіяни захопили Зміїний у перший день війни і тільки через 4 місяці, після потоплення крейсера “Москва” та низки обстрілів, російська армія втікла з острова, назвавши це “жестом доброї волі”.

Реконструкцію того, як захоплювали та звільняли Зміїний, минулого тижня зробив журналіст УП Роман Романюк у своєму тексті “Битва за Зміїний. Героїчна історія: як Україна втратила і повернула надважливий острів”.

У новому епізоді подкасту “Кляті питання” ми говоримо з Романом Романюком про важливість Зміїного для українців та росіян, про те, як відбувалось захоплення острова, в яких умовах була вимовлена та записана легендарна фраза про “руський воєнний корабель”, про звільнення острова та про деталі, які не ввійшли у текст.

Автори і ведучі

Нові подкасти

Популярне цього тижня