Це зробила вона

видавець: ГО Повага
Епізодів: 40

Слухати
Підписатися

Скільки видатних українських науковиць, художниць, письменниць та спортсменок ви можете назвати, не заглядаючи в Гугл? А скільки фахівчинь із юриспруденції, спортивних арбітринь, астронавток? Насправді їх сотні. Проте часто імена цих жінок невідомі широкому загалу.
“Це зробила вона: серія подкастів про видатних українок” розповідає про відомих жінок – тим, хто про них раніше нічого не знали.
*Подкаст створено в межах програми з інституційної розбудови ГО "Інститут розвитку регіональної преси", що здійснюється за фінансової підтримки Національного Демократичного Інституту та Швеції. Думки, висновки чи рекомендації належать авторам/авторкам та упорядникам/упорядницям цього матеріалу й не обов’язково відображають погляди Уряду Швеції. Відповідальність за вміст публікації несуть виключно автори/авторки та упорядники/упорядниці відео матеріалу.

Слухайте у додатку

Епізоди 40

  • 27 хвилин
  • 13 березня 2021
Це зробила вона

Варвара Ханенко та її історія: представляє Ганна Рудик

Колекціонерка та меценатка Варвара Ханенко залишила по собі Музей мистецтв, фонди якого налічують понад 25 000 предметів.

Але якою була ця жінка та як складалася її доля? Слухайте у розмові репера FREELа та заступниці директорки з освіти та комунікації Музею Ханенків Ганни Рудик.

Проєкт створено кампанією проти сексизму “Повага” у співпраці з Національним Демократичним Інститутом та видавництвом “Видавництво” за фінансової підтримки Швеції.

Виготовлено «Радіо Поділ», спільнотою та продакшеном подкастів.

Думки, висновки чи  рекомендації належать авторам/авторкам та упорядникам/упорядницям цього проєкту і не обов’язково відображають погляди Уряду Швеції та НДІ. Відповідальність за вміст несуть виключно автори/авторки та упорядники/упорядниці проєкту.

  • 17 хвилин
  • 12 березня 2021
Це зробила вона

Чи побачить світ третій том видання “Це зробила вона”?

Нові подкасти

Популярне цього тижня