Тема Культура

Фронт креативних індустрій

видавець: CASES
Епізодів: 9

Слухати
Підписатися

Поточна війна ведеться на багатьох фронтах. Одним з таких фронтів став цифровий вимір, адже тут доводиться боротись із пропагандою, фейками, психологічним тиском та іншими формами цифрового наступу. Крім боротьби, «цифра» стає напрямком емоційної підтримки, координації волонтерів та економічним тилом. В серії подкастів «Фронт креативних індустрій» ми будемо говорити з учасниками боротьби з росією на фронті креативних індустрій.

Слухайте у додатку

Епізоди 9

  • 37 хвилин
  • 28 червня
Фронт креативних індустрій

Боротьба за борщ — Фронт Креативних Індустрій №9

Поточна війна ведеться на багатьох фронтах. Восьмий випуск подкасту «Фронт креативних індустрій» ми записали разом з Олександрою Фідкевич, підприємницею та партнеркою проєктів Євгена Клопотенка. Поговорили, чому гастрономічна культура є також фронтом протистояння з росією, яким чином Євген Клопотенко дратував Марію Захарову, і врешті з'ясували, коли ж у Києві з'явиться вулиця Борщова.
  • 36 хвилин
  • 2 червня
Фронт креативних індустрій

KOLO: Благодійний фонд, створений продуктовими менеджерами — Фронт Креативних Індустрій №8

Поточна війна ведеться на багатьох фронтах. Одним з таких фронтів став цифровий вимір, адже тут доводиться боротись із пропагандою, фейками, психологічним тиском та іншими формами цифрового наступу. Крім боротьби, «цифра» стає напрямком емоційної підтримки, координації волонтерів та економічним тилом. В серії подкастів «Фронт креативних індустрій» ми будемо говорити з учасниками боротьби з росією на фронті креативних індустрій. Восьмий випуск подкасту ми записали разом з Андрієм Астафічевим, фаундером KOLO. Поговорили, як створити благодійний фонд за кілька тижнів під час війни, скільки заробляють у фонді, а ще дізнались, чи мільйон гривень — це багато або мало.
  • 38 хвилин
  • 29 квітня
Фронт креативних індустрій

Як платформа "Допомагай" допомагає переселенцям — Фронт Креативних Індустрій №7

Поточна війна ведеться на багатьох фронтах. Одним з таких фронтів став цифровий вимір, адже тут доводиться боротись із пропагандою, фейками, психологічним тиском та іншими формами цифрового наступу. Крім боротьби, «цифра» стає напрямком емоційної підтримки, координації волонтерів та економічним тилом. В серії подкастів «Фронт креативних індустрій» ми будемо говорити з учасниками боротьби з росією на фронті креативних індустрій. Сьомий випуск подкасту ми записали разом з Андрієм Таганським, автором проєкту «Допомагай»: про платформу, що допомагає знаходити тимчасовий прихисток, про те, як досвід стартапера допоміг в створенні платформи і побажали йому якомога скорішого припинення роботи над цим проєктом.
  • 36 хвилин
  • 21 квітня
Фронт креативних індустрій

Проєкт HandyFriendsBot — Фронт Креативних Індустрій №6

Поточна війна ведеться на багатьох фронтах. Одним з таких фронтів став цифровий вимір, адже тут доводиться боротись із пропагандою, фейками, психологічним тиском та іншими формами цифрового наступу. Крім боротьби, «цифра» стає напрямком емоційної підтримки, координації волонтерів та економічним тилом. В серії подкастів «Фронт креативних індустрій» ми будемо говорити з учасниками боротьби з росією на фронті креативних індустрій. Шостий випуск подкасту ми записали разом з Наталією Закашанською, керівникинею агенції Galagan. Поговорили про те, як переживають війну креативні бізнеси, як приймають українців в Польщі і про проєкт HandyFriendsBot.

Нові подкасти

Популярне цього тижня