П.Б.Л.Б.

видавець: Максим Бахматов
Епізодів: 44

Слухати
Підписатися

Подкаст «Правий Берег Лівий Берег» — проєкт Максима Бахматова. Це майданчик для діалогу та комунікації між владою, експертами, активістами та громадою. Одна з головних проблем країни — відсутність комунікації. Між владою та активістами. Між активістами та громадою. Між чиновниками та суспільством. Між громадою загалом. Відсутність нормального діалогу та майданчика для переговорів усіх груп населення призводить до суспільної кризи. Це нагадує ситуацію, коли є два береги однієї річки, проте немає мосту, який би їх з'єднав. П.Б.Л.Б. — це єдиний в Україні майданчик для обговорення ефективних рішень та конструкцій. Діагностування суспільних, культурних, економічних, політичних проблем та пошуку шляхів їх вирішення.

Слухайте у додатку

Епізоди 44

  • 44 хвилини
  • 4 липня
П.Б.Л.Б.

Євген Клопотенко: Про нове шкільне харчування та український борщ | Бахматов Podcast П.Б.Л.Б SE05S08

Patreon (Для підтримки проєкту) — Слухаю подкаст до кінця 🎙 https://otmb.link/podp48 

Сайт офісутрансформації 😎 https://otmb.link/podw48 

Сьогодні у моєму подкасті П.Б.Л.Б Євген Клопотенко  — український кулінарний експерт, шеф-кухар, бізнесмен, телеведучий. Засновник соціального проєкту «Нове шкільне харчування» зі зміни культури харчування «Cult Food», співзасновник ресторану «Сто років тому вперед». Знає про особливості дитячого харчування, проблеми зі сприйняттям нового у суспільстві та як створити свій ресторан.

  • 72 хвилини
  • 3 грудня 2021
П.Б.Л.Б.

Віталій Безгін: Новий закон про столицю

У новому випуску подкаста "П.Б.Л.Б" до мене завітав народний депутат, який займався допрацюванням документу нового Закону про столицю Віталій Безгін.  
Що передбачає новий Закон про столицю, чим він відрізняється від попередньої версії? Чи дійсно Офіс Президента прагне захопити владу в Києві, як про це пишуть ЗМІ сьогодні? Усі ці питання обговорюватимемо в новому епізоді подкаста "Правий Берег Лівий Берег". 

  • 51 хвилина
  • 24 вересня 2021
П.Б.Л.Б.

Анна Бабінець: Найбільше корупціонерів в Україні

У новому випуску подкаста "П.Б.Л.Б". до мене завітала засновниця та керівниця редакції "Слідство.Інфо" Анна Бабінець.   Чому Україні необхідні антикорупційні розслідування і як вони відбуваються насправді? Офіс Трансформації декілька місяців тому розпочав свої розслідування щодо діяльності чиновників та комунальних структур у Києві, тож особисто для мене ця тематика "болить".  Як працюють та на що "живуть" відчизняні розслідувачі? Говорили сьогодні з Анною Бабінець.  Приємного перегляду — насолоджуйтеся думаючи!

  • 57 хвилин
  • 3 серпня 2021
П.Б.Л.Б.

Чи можна вірити українським ЗМІ: Борис Давиденко

Сьогодні у моєму подкасті "Правий Берег Лівий Берег" головний редактор "Ліга NET" Борис Давиденко. У цьому випуску говоримо про критичне мислення серед нас, його вплив на загальну ситуацію в країні та рейтинги довіри до українських ЗМІ.  Приємного прослуховування — насолоджуйтеся думаючи!

Нові подкасти

Популярне цього тижня