Розквітай

видавець: Аліса Вишня
Епізодів: 14

Слухати
Підписатися

Мене звати Аліса Вишня і я автор подкасту «Розквітай».

«Розквітай» про людей, які постраждали від нападу Росії на Україну 24 лютого 2022 року. 

Про те, як не зважаючи на страшні та жахливі обставини, люди продовжують ЖИТИ, а не існувати. Бо вони Українці. 

У кожному випуску автор подкасту запрошує нового гостя, який у складний час не опустив руки, а відновлює своє життя з попелу. 

Ми дізнаємося, що вони пережили, що змінилося в їх світогляді, які цінності були переглянуті та які висновки були зроблені. Що їм перше спало на думку, коли вони прокинулися о 5:30 ранку від перших вибухів. Які перші дії були зроблені та чому. 

Війна в нашій країні — це переломний момент для всієї нації. Досить сподіватися, що хтось нам допоможе. Досить вірити, що в іншому місці буде краще, аніж на Батьківщині. 

Ми — Величний народ, Величної країни. 

І ми гідні того, щоб Розквітати. Розквітати як нація, як країна та як окрема особистість. 

Слухайте у додатку

Епізоди 14

  • 11 хвилин
  • 13 листопада
Розквітай

Розставання. Як підготуватися якщо ви ініціатор, як пережити та прожити. Як зробити висновки | У неділю за чашкою мʼятного чаю

У неділю за чашкою мʼятного чаю 

— це особливі короткотривалі випуски, де я розкриваю свою точку зору на різноманітні цікаві теми та питання, раджу книги, даю коучингові завдання. 

Ми зустрічаємося кожної неділі щоранку на затишну бесіду за чашкою мʼятного чаю, що може змінити життя. Зупинись, послухай, відчуй себе. 

Буду рада твоїм питанням в коментарях подкасту або в Діректі інстаграму — 

Мій інстаграм https://www.instagram.com/alisawishnya/

Реклама в подкасті та співпраця зі мною: 

alisa1wishnya@gmail.com

У другому соло випуску я розмовляю з вами про розставання. Декілька місяців тому я пережила це на власному досвіді і мені дійсно є про що з вами поговорити. Ми обговорили як правильно підготуватися до розставання, якщо ви ініціатор. Як найкращим для себе чином пережити та прожити цей період. І які висновки зробити, щоб не повторити тих самих помилок.

Сподіваюся, вам буде цікаво! Приємного прослуховування! 

  • 42 хвилини
  • 4 листопада
Розквітай

Марина Гартінгер / На що звертати увагу при знайомстві з чоловіком? Чи можна обговорювати шлюб та фінанси на першому побаченні?

Всіх вітаю у новому епізоді подкасту Розквітай. І нарешті, наша дуууже довгоочікувана тема: жіноча самоцінність, стосунки та чоловіки. До нашого випуску я запросила Марину Гартінгер, Марина коуч з жіночої самоцінності та грамотної комунікації з чоловіками. Марина запускає курс, який вже пройшло більше 130 учениць, де навчає правильно ставитися до себе.

У випуску ми з Мариною обговорили чому так багато жінок з низькою самооцінкою, за рахунок чого змінюються учасниці її курсу. На що звертати увагу при знайомстві з чоловіком та чи можна обговорювати родину та фінанси на першому побаченні.

Всім бажаю приємного прослуховування. Здорової любові до себе та шаленого коханя з партнером.

— Де знайти Марину?

https://www.instagram.com/mariagartinger/

— Де знайти мене?

https://www.instagram.com/alisawishnya/

Реклама в подкасті та співпраця зі мною:

alisa1wishnya@gmail.com

  • 13 хвилин
  • 30 жовтня
Розквітай

Як відпустити минуле життя, коли переїхав у нову країну? | У неділю за чашкою мʼятного чаю

У неділю за чашкою мʼятного чаю — це особливі короткотривалі випуски, де я розкриваю свою точку зору на різноманітні цікаві теми та питання, раджу книги, даю коучингові завдання. 

Ми зустрічаємося кожної неділі щоранку на затишну бесіду за чашкою мʼятного чаю, що може змінити життя. 

Зупинись, послухай, відчуй себе. 

Буду рада твоїм питанням в коментарях подкасту або в Діректі інстаграму. 

Мій Instagramм - https://www.instagram.com/alisawishnya/ 

Реклама в подкасті та співпраця зі мною: 

alisa1wishnya@gmail.com

У першому епізоді такого формату я розкриваю тему того, як перестати чіплятися за плани, що були в житті кожного з нас до 24 лютого 2022. Що потрібно змінити, щоб переживати адаптацію та стрес легше. Як побудувати нове життя. 

Сподіваюся, випус стане для вас корисним та інсайтовим! Дякую за прослуховування! 

  • 46 хвилин
  • 19 серпня
Розквітай

Саша Фідкевич / Директорка проєктів Євгена Клопотенка про те, як проєкт виходить на міжнародний ринок та особливості роботи під час війни

Вітаю всіх у новому сезоні мого подкасту "Розквітай". Цей сезон зосереджений не на тому, як люди пережили перші місяці війни, як вони діяли в моменті і як не опускали руки, а на тому, що робити далі. Як розвиватися, як жити, як діяти.


Як би не було складно зараз, памʼятаємо, що в кінці тунелю завжди є світло. Ми до нього йдемо і готуємося до того, щоб воно настало швидше.


Сьогодні наша гостя — Саша Фідкевич. Підприємиця та керуюча партнерка проєктів Євгена Клопотенка. 

Саша фактично керує бізнес-моделлю усіх проєктів Євгена, окрім ресторанів, і впливає на побудову бренду «Євген Клопотенко» та на організацію всіх робочих процесів.


Я розпитала Сашу про вихід їх проекту на міжнародний ринок, особливості співпраці з іноземцями. Про зміни в роботі та організації команди. Інтервʼю вийшло дуже цікавим та корисном, тож 100% раджу прослухати його повністю. 


Приємного прослуховування! 


— Де знайти Сашу? 

https://www.instagram.com/fidkeaxa/ 


— Де знайти мене? 

https://www.instagram.com/alisawishnya/ 


Реклама в подкасті та співпраця зі мною: 

alisa1wishnya@gmail.com

Нові подкасти

Популярне цього тижня