Тепер


Слухати
Підписатися

«Тепер» — це серія інтерв'ю з дніпровськими художниками, кураторами та музикантами. Проєкт об'єднує різні візії на минуле й потенційне майбутнє регіону та фіксує наявний стан культурного середовища.
Авторка проєкту — художниця та журналістка Лєра Мальченко. В рамках подкасту вона спілкується з місцевими митцями про локальні контексти: еклектичність та грандіозність Дніпра, промислові ландшафти, безгрунтя та бюрократію, гумор та утопічні ідеї. Це історії про те, де ми були і де є тепер.
Звук: Максим Андрух.
Дизайн: Numo Team.

Слухайте у додатку

Епізоди 6

  • 29 хвилин
  • 7 червня 2021
Тепер

«Электрогазосварщики»

Про що говорять панельні будинки? В чому різниця між житловим масивом Фрунзенський та Дніпром? Про це та інше — у фінальному, шостому епізоді «Тепер». Гості випуску — гурт «Электрогазосварщики»: Іван Голуб, Данило Олійник та Кирило Родович. Спілкувалися про гравців у доміно, написання трьох альбомів за рік, якісне спостереження та надмірну гіперболізацію.

  • 23 хвилини
  • 4 червня 2021
Тепер

12345678910

12345678910 — студія, що працює на перетині дизайну, архітектури та художніх практик. У 5 випуску «Тепер» говорили із учасниками Євгенієм Образцовим та Анастасією Омелич про блоковані дороги та мутовані лавочки, стихійність та винахід власного методу дії.

  • 21 хвилина
  • 3 червня 2021
Тепер

Катерина Русецька

Новий епізод подкасту «Тепер» про: культурну дипломатію, аб'юзивні стосунки із містом, космічний міф Дніпра та його похідні. Гостя випуску — культурна менеджерка, кураторка, співзасновниця громадської організації «Культура медіальна» та фестивалю «Конструкція» Катерина Русецька розповідає про те, як поетизувати місто через індустріальність та бачити потенціал утопій.

  • 35 хвилин
  • 2 червня 2021
Тепер

Євген Гордєєв

Чому криза — це гумус, а мистецтво — засіб втечі? Що спільного між проєктом МС Брехунець та мережею супермаркетів «Делві»? Дізнавайтеся у третьому випуску подкасту «Тепер». Євген Гордєєв — автор і співавтор проєктів МС Брехунець, Kurs valut та Ksztalt, а також співзасновник музичного лейблу Dnipropop, який називає сумішшю дніпровського електронного концептуального мінімалу. Про містифікації, безґрунтя, кризу як гумус та сакралізацію — у третьому епізоді.

Нові подкасти

Популярне цього тижня