Все эпизоды "Снобы"

Олександр Мурашко. Викрадені митці

 • Культура
 • 30 минут
 • 7 августа 2022

Слушать

росія нищить всі згадки про українців, як націю. Понад 400 спалених музеїв, бібліотек, знищення книжок, особливо підручників з історії, вивезення картин.

Саме тому ми продовжуємо розповідати про українських митців, яких підло привласнила собі росія. Сьогодні разом з мистецтвознавицею Машою ми говоримо про українського художника — Олександра Мурашка.

Як нас знайти: ⠀

Маша та її проект @hey_whatsart
наш Інстаграм, де можна подивитися картини
Наш патреон https://www.patreon.com/snobs
Таня @ta.tadai 
Ксю @latsvieva_kseniia
Телеграм-канал https://t.me/moitvoipodcastСлушайте в приложении

Снобы: другие эпизоды

 • 36 минут
 • 19 сентября
Снобы

Олександра Екстер/викрадені митці

Ми продовжуємо розповідати про українських митців, яких підло привласнила собі росія. Сьогодні разом з мистецтвознавицею Машою ми говоримо про українську мисткиню, яка прославилась на весь світ не тільки своїми картинами. Почитати більше про неї та подивитись на її роботи можете в нашому Instagram. Як нас знайти: ⠀

 • 30 минут
 • 26 августа
Снобы

Давид Бурлюк/викрадені митці

Ми продовжуємо розповідати про українських митців, яких підло привласнила собі росія. Сьогодні разом з мистецтвознавицею Машою ми говоримо про українського художника відомого у всьому світі — Давида Бурлюка. Це дуже яскравий творець, який працював у напрямку футуризму. Переглянути його роботи можете в нашому Instagram.

Як нас знайти: ⠀

 • 29 минут
 • 19 июня
Снобы

Архип Куїнджі/викрадені митці

росія  нищить всі згадки про українців, як націю. Понад 400 спалених музеїв, бібліотек, знищення книжок, особливо підручників з історії, вивезення картин.

Саме тому ми продовжуємо розповідати про українських митців, яких підло привласнила собі росія. Сьогодні разом з мистецтвознавицею Машою ми говоримо про українського художника з Маріуполя — Архипа Куїнджі.

Як нас знайти: ⠀

Маша та її проект @hey_whatsart
наш Інстаграм, де можна подивитися картини
наш патреон
Таня @ta.tadai 
Ксю @latsvieva_kseniia
телеграм-канал 

 • 27 минут
 • 25 апреля
Снобы

Казимир Малевич / викрадені митці

Сьогодні 25 квітня в Україні 61 день війни. 61 день, як росія напала на Україну, як на українські міста падають бомби та ракети, як вбивають дітей. Весь цей час здавалось недоречно було говорити про щось окрім страшних новин.

Недоречно слухати щось окрім виступів Зеленського та Арестовича. Недоречним здавалось усе: пити каву, вчитись, гуляти з собакою. Але життя триває. І відновлювати економіку, продовжувати працювати, записувати подкасти, жартувати, підтримувати один одного дуже необхідно.

Також дуже необхідно говорити правду. Навіть ту, про яку десятиліттями вже як «забули», «привласнили», «вкрали».

Тож ми повертаємось. У нових випусках будемо розповідати про українських художників, яких підло привласнила собі росія. І сьогодні говоримо про Казимира Малевича, українського митця. 

Як нас знайти: ⠀

Популярно на этой неделе