Всі епізоди "Три хвилини здоров’я"

(88) Спецвипуск: Алла Задніпровська

 • Здоров'я
 • 31 хвилина
 • 29 жовтня 2022

Слухати

Доброго ранку!

Сьогодні у нас в гостях незвичайна людина. За багато-багато років своєї кар'єри вона допомогла вирости сотням бізнесменів, які виростили сотні бізнесів. Вона допомогла розібратися із собою і своєю кар'єрою тисячам людей. И не перерахувати, скільки людей вона навчила не боятися життя і відкриватися новому.

У нас у гостях Алла Задніпровська, коуч перших осіб і команд, бізнес-тренерка, консультантка з управління СМС, авторка і ведуча Інтегральної коучинг-школи, засновниця і директорка МКГ "Живе Діло".

Цього року бізнесіам Алли виповнюється 20 років. Їх у неї багато. І консультаційний, і навчальний, і розвивальний...

Ось що пише про себе Алла

Моя професія - коуч - проростає корінням у дитинство...

З дитинства мене хвилюють питання потенціалу, розвитку, знаходження людьми свого місця у Світі. Ще в 5-му класі ми з подружкою створили проєкт допомоги "важким" підліткам, так називали наших однолітків, які перебували на обліку в міліції. Це були волелюбні хлопчаки, які бунтували проти шаблонів і стереотипів. Вони хотіли залишатися собою і чинили опір тиску дорослих, як уміли... Мені подобалося, що хлопці, спілкуючись із нами, починали дивитися на себе і своє життя по-іншому. У них з'являлося бажання чогось прагнути і щось змінювати...

Цікаво, що зараз я роблю майже те саме, тільки "цільова аудиторія" змінилася...

А ось що Алла пише про те, що їй подобається

Я люблю природу, обожнюю вогонь і воду, садити квіти, готувати смаколики, мріяти, бігати під дощем, сміятися, просто жити, отримуючи задоволення від кожної миті...

У нашому інтерв'ю Алла розкрилася такою, якою вона описує себе - безпосередньою, живою і дуже мудрою.

Зустрічайте оплесками Аллу Задніпровську!

Теги


Слухайте у додатку

Три хвилини здоров’я: інші епізоди

 • 6 хвилин
 • 1 день тому
Три хвилини здоров’я

Дофамінове покоління

Ми вже говорили про дофамін. У эпізодах номери сорок, шістдесят два, та дев’яносто шість. І повернемося до нього ще не раз. Тому що цей гормон є одним із вкрай важливих для нашого існування. Без нього ми буквально перетворюємося на роботів - як було сказано вище - без майбутнього. Без нього ми, найімовірніше, просто помремо.

 

 • 2 хвилини
 • 3 дні тому
Три хвилини здоров’я

32 (141) Вільний час для щастя

Скажіть, скільки особисто вам потрібно часу для щастя? На що вам бракує зазвичай часу щодня?

У 2018 році вчені з двох іменитих американських університетів провели дослідження за участю понад тридцяти п'яти тисяч людей, щоб зрозуміти скільки нам потрібно вільного часу, щоб відчути задоволення життям.

А де же їх взяти? Слухайте в епизоді!

 • 3 хвилини
 • 23 березня
Три хвилини здоров’я

31 (140) Посмішка Будди

☆☆☆☆☆ Поставте нам 5 зірочок ☆☆☆☆☆

Думаю, що ви стикалися з людьми, у яких на обличчі начебто застиг певний вираз. У наших краях часто зустрічається маска невдоволення. На жаль. 

Так от, фраза "у нього все на обличчі написано" має фізіологічне пояснення. 

Експерименти показали, що якщо механічно посміхатися, піднімати чи опускати брови, морщити ніс, можна змінити свій емоційний стан на краще. Сьогодні ми хочемо поділитися з вами дуже простою вправою, яка швидко і без особливих зусиль допоможе вам змінити свій настрій. Вона називається "Посмішка Будди". 

 • 2 хвилини
 • 21 березня
Три хвилини здоров’я

30 (139) Третина вашої тарілки

Один мій приятель шукав рецепт, як постійно залишатися у формі. Його задовбало набирати і скидати вагу щокварталу. Одного разу він повернувся з поїздки Індією цілком щасливим - "Я знайшов універсальну формулу!" Один учитель сказав мені “Їж, що хочеш, але клади у тарілку на третину менше за ту порцію, що з'їдав раніше!”

І з того часу цей мій приятель у чудовій формі.

А що, так можна було, запитаєте ви!? Так можна. Але цей шлях не пов'язаний із їжею. Він пов'язаний із стилем життя.

!Докладніше слухайте у подкасті!

Нові подкасти

Популярне цього тижня