Всі епізоди "21-й"

Як ми пережили другий рік пандемії?

 • Історія
 • 23 хвилини
 • 24 грудня 2021

Слухати

2021-й став другим роком пандемії коронавірусу. Науковці прогнозують, що вона з нами щонайменше ще на один рік. Що ми дізналися про ковід за 12 місяців, нові штами Sars-Cov-2 та нові ліки від коронавірусу, антивакцинаторів з теоріями змов та за що ми можемо подякувати пандемії у майбутньому  про все це далі

Apple, Google


Слухайте у додатку

21-й: інші епізоди

 • 36 хвилин
 • 31 грудня 2021
21-й

Хто та як вписав своє ім’я у кіно, музиці, спорті та таблоїдах у 2021-му?

У 2021-му все почало повертатися у допандемічні часи. ХХХІІ літня олімпіада відбулася, хоча і за порожніх трибун, Україна вперше потрапила до чвертьфіналу ЄВРО-2020, а глядачі надивилися “Людину-павука” вже на один мільярд доларів. Ба більше  випустили продовження улюблених серіалів, звільнили Брітні Спірс з-під тринадцятирічної опіки її батька, а Дженіфер Лопес та Бен Аффлек відновили стосунки. Що відбувалося в кіно, спорті, музиці та із селебрітіз  слухайте в останньому епізоді подкаста “21-й”.

 • 45 хвилин
 • 29 грудня 2021
21-й

Росія на кордонах, рік санкцій та війна Ахметова із Зеленським — чим жила Україна у 2021-му?

Головною подією 2021-ого в країні українці назвали пандемію та масову вакцинацію. Однак багато новин було про десятки тисяч російських солдат на наших кордонах, санкції на Віктора Медведчука та війну з олігархами, відставку “вічного” міністра МВС Авакова та старт ринку землі, закриття телеканалів з російською пропагандою та привид держперевороту. Чим запам’ятався 2021-й Україні — слухайте в цьому епізоді подкаста «21-й»

 • 35 хвилин
 • 27 грудня 2021
21-й

Як Росія та Білорусь стають єдиним цілим?

У 2021-му самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко назвав президента Росії Володимира Путіна рідним братом. Адже вони бачать світ однаково. Дійсно  жорстоке придушення протестів, ув’язнення лідерів опозиції, пошуки іноземних агентів та примусова посадка цивільного літака, аби витягнути незгідних з політикою Лукашенка людей. Палац Путіна та золоте дно Лукашенка, посилення репресій як новий чорний 2021-го та перша нобелівська премія миру росіянину, мігрантська криза на кордонах Білорусі та ЄС та “Спутнік V”.
Що творили Росія та Білорусь в середині своїх країн та поза ними  про все це далі.

 • 35 хвилин
 • 22 грудня 2021
21-й

Шамани в Капітолії, таліби в Кабулі та Меркель на пенсії — про що згадає світ у 2021-му?

2021-й. У світі відбулися тисячі подій. Новий президент США та штурм Капітолію, завершення епохи Меркель, повернення “Талібану” та тунельна війна Ізраїлю та ХАМАСа, дефіцит мікрочипів, туристи у космосі та пошуки життя на Марсі.
Хто та як визначав світовий порядок денний на планеті та навіть поза нею – про все це далі. 

Популярне цього тижня