Всі епізоди "Креативна Практика про креативні практики"

Ким ви себе бачите через 5 років (Частина 2)

 • Освіта
 • 38 хвилин
 • 2 лютого 2022

Слухати

Михайло Самоваров, співзасновник та дизайн-директор League Design Agency, та Анатолій Попель, CEO CASES та Креативної Практики, продовжують розмову про вектори кар‘єрного розвитку. У другому випуску другого сезону «Ким ви себе бачите через 5 років» спробуємо з‘ясувати, зокрема, чи кожен дизайнер повинен прагнути стати артдиректором, чому Михайло вважає, що працювати дизайнером не обов’язково, щоб створити власну агенцію, хто створює дизайн-бізнеси і навіщо, чи варто йти на фріланс, та як працювати собі в задоволення за власним графіком.

В гостях

 • Михайло Самоваров

  співзасновник та дизайн-директор League Design Agency
Слухайте у додатку

Креативна Практика про креативні практики: інші епізоди

 • 62 хвилини
 • 22 травня
Креативна Практика про креативні практики

Відверто про гроші в креативних індустріях

Управління фінансами бізнесу є для багатьох складним та заплутаним процесом. Особливо — в часи кризи та появи нових викликів на ринку, які гальмують розвиток компаній. У подкасті «Відверто про гроші в креативних індустріях» CEO CASES Анатолій Попель поспілкувався з фінансовою експерткою Finmap Катериною Супрун, про те, як креативним бізнесам налагоджувати фінансові процеси в умовах війни. Зокрема обговорили, як війна вплинула на бізнеси з креативних індустрій, яких помилок найчастіше припускаються бізнеси в контексті фінансів і як забезпечувати здоров’я компанії шляхом ефективного ведення фінансового обліку. 👨‍💻 Випуск стане в пригоді власникам рекламних та дизайн-агенцій, невеликих IT-компаній, стартапів та фрилансерам, які самостійно керують фінансами своїх проєктів. Долучайтеся до прослуховування і не забувайте ставити вподобайки, якщо було цікаво 🙌 💸 Більше про фінансовий облік та керування фінансами компанії можна дізнатися на курсі «Гроші в креативних індустріях», який стартує вже 12 червня: https://cases.media/creativepractice/course/creative-money/about 

 • 68 хвилин
 • 19 квітня 2022
Креативна Практика про креативні практики

Про ФОПи, податки та питання аудиторії

У завершальному випуску з серії спеціальних подкастів Креативної Практики про фриланс поговоримо про ФОПи. Ілля Кульбачний, художній керівинк Cosmos Studio, та Анатолій Попель, керівник CASES так Креативної Праткики, поговорять про те, як реєструвати ФОП, чи треба це робити, скільки податків і як слід платити. А ще в цьому випуску відповімо на запитання про фриланс, які отримали від спільноти.
 • 71 хвилина
 • 15 квітня 2022
Креативна Практика про креативні практики

Про Upwork та інші біржі

Продовжуємо серію спеціальних подкастів Креативної Практики про фриланс!

У другому випуску Ілля Кульбачний, художній керівинк Cosmos Studio, та Анатолій Попель, керівник CASES так Креативної Праткики, будуть говорити про прикладні речі: де фрилансерам шукати замовлення. Обговоримо, які є біржі фрилансу, як працювати з одною з головних бірж — Upwork, і на що звертати увагу під час оформлення ваших пропозицій замовникам.

 • 87 хвилин
 • 11 квітня 2022
Креативна Практика про креативні практики

Фриланс: з чого почати і як наповнювати портфоліо

Через війну чимало творчих фахівців опинились у ситуації, коли в них знизились доходи чи взагалі зникла робота, і тому багатьом з нас доводиться шукати нові можливості для самореалізації, а також шукати способи заробляти.

Одним з очевидних шляхів для цього є фриланс. Але в багатьох із тих, хто починає ним займатись, є ціла купа питань. З чого починати? Як наповнити портфоліо? Що робити, коли ще немає досвіду? Де шукати замовників? Як працювати з біржами фрилансу? Як правильно оформити свою діяльність юридично?

Ми вирішили зробити серію подкастів на цю тему разом з Іллєю Кульбачним, керівником Cosmos Studio, та Анатолієм Попелем, керівником CASES та Креативної Праткики.

Тематична рамка першого випуску буде досить широкою — з чого, власне, починати.

Нові подкасти

Популярне цього тижня