poster

Илья Кабачинский

Главный редактор издания Ain.ua, радиоведущий

Подкасты


Эпизоды 208

  • 35 минут
  • 21 час назад
Без оголошення війни

Геноцид в Руанді і «Радіо тисячі пагорбів»: паралелі з рф та їх пропагандою

Історія Руанди надзвичайно кривава: близько мільйона людей загинуло під час геноциду в 1994 році — це число смертей всього за 100 днів. Коли читаєш про це — паралелі одна за одною виникають з тим, як діє сьогодні рф. І так, пропаганда вбиває — доведи, що вона винна у смертях більше 50 тисяч руандійців. На жаль, як завжди, маємо і погані новини про те, ви буде рф відповідати за геноцид українського народу.

  • 27 минут
  • 5 дней назад
Без оголошення війни

росіяни збили пасажирський літак і не визнавали цього. Це не MH-17 у 2014, а Korean Air 007 у 1983 році

Ви точно чули про збитий малазійський боінг MH-17 і бачили спроби росії відхреститись від цього. Їм не вдалось, суд в Нідерландах таки вказав на винуватців у 2022 році. Для росії це не вперше: у 1983 році союз збив пасажирський літак південнокорейських авіаліній Korean Air 007 і потім довгі роки намагався пояснити, чому не все так однозначно і взагалі це не вони. Як бачимо, історія повторилась. 

А ще ми запустили Patreon! Якщо вам подобаються наші подкасти і у вас є бажання нас підтримати — це буде вау!

  • 35 минут
  • 5 дней назад
Закрив Раунд

BeReal — антиінстаграм з оцінкою $600 млн. Чому всі в захваті від нього

Якщо ви хоч трошки слідкуєте за соціальними трендами, то вже точно зареєстровані в BeReal. Одне фото на день, максимально правдивий світ навколо, дві хвилини на підготовку. Сервіс вже має десятки мільйонів користувачів, аудиторія дуже активна. При цьому BeReal залучив $90 млн і не має жодних планів на монетизацію. Ми про це все говорили на кухні у Антона і подумали, що якщо матимемо 50 лайків — знімемо відео, як смажимо деруни. Це має бути топ-контент, тому радимо насипати сердечок Антону в дірект.

Постійний партнер подкасту - FAVBET Tech. Це українська IT-компанія, резидент Дія.Сіті, що розробляє програмне забезпечення, яким користуються мільйони клієнтів у всьому світі, в тому числі, для міжнародної компанії FAVBET Entertainment.

Під час війни компанія активно підтримує Мінцифру в ініціативі розгортання IT-армії та вже організувала власні кібервійська.

А про відкриті вакансії можна дізнатися тут.

  • 27 минут
  • 23 ноября
Закрив Раунд

У tech-секторі звільняють десятки тисяч людей. Чому так і що буде далі

120 000. Саме стільки людей звільнили велики технологічні компанії протягом останніх кількох місяців. Лише Meta і Amazon попрощались кожна з 10 000 співробітників. І це лише те, що ми знаємо. Чому так сталось? Підозрюємо, що наші слухачі й так все знають, тому ситуацію ми описуємо коротко, натомість, намагаємось знайти позитив і говоримо про ситуацію в Україні з звільненнями і наймом.

Постійний партнер подкасту - FAVBET Tech. Це українська IT-компанія, резидент Дія.Сіті, що розробляє програмне забезпечення, яким користуються мільйони клієнтів у всьому світі, в тому числі, для міжнародної компанії FAVBET Entertainment. Під час війни компанія активно підтримує Мінцифру в ініціативі розгортання IT-армії та вже організувала власні кібервійська. 

А про відкриті вакансії можна дізнатися тут.

Новые подкасты

Популярно на этой неделе