Тема Спорт

Коментаторська

Эпизодов: 23

Слушать
Подписаться

Спорт значительно шире рекордов, побед и поражений. Журналисты Суспільне Спорт — Алексей Мандзий и Сергей Захарченко, попытаются доказать это своими разговорами об актуальных новостях недели. Каждый эпизод ведущие будут комментировать главные спортивные события, чтобы полностью осознать их контекст. Подписывайтесь и следите за следующими эпизодами.

Слушайте в приложении

Эпизоды 23

  • 28 минут
  • 6 дней назад
Коментаторська

Мультиспортивний чемпіонат Європи. Особливості змагань та очікування від них

Мультиспортивний чемпіонат Європи 2022 стартує вже 11 серпня у Мюнхені. Яка історія створення цих змагань? Де та для чого вони проводилися вперше? Які види спорту можна побачити? На що можуть претендувати українські спортсмени та які загальні очікування від цієї події обговорюють Олексій Мандзій та Сергій Захарченко у новому епізоді подкасту «Коментаторська».

Нагадуємо, що ведучі подкасту можуть не лише говорити між собою, а й почути та відповідати кожному з вас. Для цього переходьте на сервіс Galas за цим посиланням https://galas.fm/episode/7e2d30d2-e2e9-59d3-853d-8bf345b9496c та залишайте ваші аудіо або текстові відгуки. На цей раз ми хочемо почути ваші прогнози щодо результатів українців на цих змаганнях.

  • 28 минут
  • 28 июля
Коментаторська

Результати чемпіонату світу з легкої атлетики

Чим запам'ятався чемпіонат світу з легкої атлетики? Нові світові рекорди, враження та розчарування. Якими були умови проведення змагань та які скандали трапилися? За що дискваліфікували одного з фаворитів у фіналі забігу 110 метрів з бар'єрами та як це може вплинути на подальшу зміну правил? Результати українців, а також про наступні легкоатлетичні змагання говорять ведучі подкасту «Коментаторська» Олексій Мандзій та Сергій Захарченко.

Відтепер ведучі подкасту можуть не лише говорити між собою, а й почути та відповідати кожному з вас. Для цього переходьте на сервіс Galas за цим посиланням та залишайте ваші аудіо або текстові відгуки. На цей раз ми хочемо почути, чи були ви задоволені роботою коментаторів чемпіонату світу з легкої атлетикки? Залишайте ваші враження і ми з задоволенням з вами поспілкуємось.

  • 34 минуты
  • 14 июля
Коментаторська

Чого чекати від чемпіонату світу з легкої атлетики?

Вже 15 липня у американському місті Юджин (Орегон) стартує чемпіонат світу з легкої атлетики. Чим він буде особливим? Хто представлятиме Україну на змаганнях? Чому українці не використали ще дванадцять ліцензій на участь? Чи можуть наші атлети розраховувати на медалі та у яких дисциплінах? А також, про справедливий недопуск російських спортсменів, очікування нових світових рекордів та головних фаворитів змагань розкажуть ведучі подкасту «Коментаторська» Олексій Мандзій та Сергій Захарченко.

  • 30 минут
  • 8 июля
Коментаторська

Як руйнування спортивної інфраструктури російськими військами впливає на спортивне майбутнє України?

З 24 лютого 2022 року в Україні понад 100 зруйнованих спортивних об'єктів, 89 загиблих атлетів та тренерів та понад 100 000 українських спортсменів, які не можуть тренуватися, за нещодавно оприлюдненими офіційними даними.

Ведучі подкасту Олексій Мандзій та Сергій Захарченко особисто відвідали частину постраждалих об'єктів та діляться емоціями від побаченого у цьому епізоді. А також, обговорюють наслідки, до яких можуть призвести ці збитки? Чи можливо буде відновити зруйноване? Та чи матимуть наші спортсмени можливість продовжувати тренування?

А після епізоду рекомендуємо переглянути репортажі команди Суспільне Спорт про зруйновані спортивні об'єкти: https://www.youtube.com/watch?v=XwdLg2kbQBo 
https://www.youtube.com/watch?v=iVHUGEOAfmA&t=121s  

Популярно на этой неделе