Центр экономической стратегии и Вокс Украина

Эпизоды: 158

Центр экономической стратегии - неправительственный исследовательский центр по вопросам экономической политики, основанный в мае 2015 года. Задача ЦЭС - поддержка реформ в Украине с целью достижения устойчивого экономического роста. Центр осуществляет независимый анализ наиболее важных аспектов государственной политики, а также работает над усилением общественной поддержки реформ.
Вокс Украина - независимая аналитическая платформа, основанная после Революции Достоинства в 2014 году группой квалифицированных экономистов и юристов из разных стран. Мы стремимся модернизировать украинскую экономику и общество для повышения благосостояния людей. Мы создаем идеи, объясняем процессы и варианты выбора, мониторим реформы, разоблачаем ложь и манипуляции, изучаем проблемы экономики и общества научными методами.

Подкасты


Эпизоды 158

  • 49 минут
  • 3 дня назад
Що з економікою?

Як виникли і впливали на економіку України медіа олігархів? Роман Романюк і Дмитро Горюнов

У новому випуску “Що з економікою?” ми обговорили медіа українських олігархів. Коли вони виникли, як впливали на українців? І як треба боротися з медіахолдингами олігархів? Про це та інше ми говорили у подкасті з Романом Романюком, політичним журналістом Української правди та Дмитром Горюновим, старшим економістом Центру економічної стратегії.

  • 53 минуты
  • 18 января
Що з економікою?

Яким був 2022 і чого очікувати цього року у зовнішній торгівлі? Розмова з Тарасом Качкою

Війна спричинила багато логістичних викликів. Поза тим, ринок не впав, а показники торгівлі майже наблизилися до довоєних. Про те, що чекає експорт та імпорт у 2023 році і як блокування портів в Чорному морі вплинуло на глобальні ринки ми говорили у новому випуску подкасту "Що з економікою?" з Тарасом Качкою, заступником міністра економіки та торговим представником України. Також у випуску: як вдалося знайти нові шляхи експорту, чому важко домовитися про експорт металургії морем і які можливості відкрили для себе українські трейдери під час війни.

  • 34 минуты
  • 13 января
Що з економікою?

"Війна не заважає здійснювати інституційні реформи" - про відновлення з Сологуб і Городніченком

Нещодавно команда провідних українських та світових економістів написали книжку на майже 500 сторінок про принципи українського відновлення. Ця велика і грунтовна праця дає можливість закрити для себе усі питання щодо концепцій майбутньої відбудови. Серед редакторів книги Ілона Сологуб, наукова директорка Вокс Україна, та Юрій Городніченко, професор Каліфорнійського університету Берклі. У новому випуску подкасту вони розкажуть більше про дослідження, відбудову та міжнародну підтримку України. Книга про відбудову: https://cepr.org/publications/books-and-reports/rebuilding-ukraine-principles-and-policies 

  • 25 минут
  • 5 января
Що з економікою?

Яким був 2022 рік для Миколаєва? Подкаст з мером міста Олександром Сєнкевичем

Внаслідок війни та щоденних ракетних обстрілів у Миколаєві зупинилося будь-яке виробнитцво. Працює хіба малий бізнес у сфері обслуговування, який віднедавна зіткнувся з умовами відключення електроенергії. Детально про те, як живе Миколаїв, ми поговорили з мером міста Олександром Сєнкевичем у новому випуску подкасту "Що з економікою".

Новые подкасты

Популярно на этой неделе