Марія Василенко та Сергій Боровиков

Епізоди: 30

Подкасти


Епізоди 30

  • 62 хвилини
  • 8 квітня
Неуспешный успех

#3 Крістіна Муляр про любов // 20.02.2022

Цей випуск ми записали 20 лютого, коли світ виглядав зовсім інакше. Впродовж випуску ми говорили про речі, які зараз трактуються не так, як тоді. Але все ж таки, Крістіна каже, що немає ніякого «коли все було добре» і «коли війна закінчиться». І щоб вижити та не зламатися, треба жити зараз. Саме тому ми вирішили опублікувати цей випуск і навіть записувати далі.

Ми поговорили з Крістіною про категоричність мислення та небажання змінюватися. Про те, як правильно проживати жалобу. І чому нас так легко вивести на провокації, коли ми у горі. Говорили про патерни виховання та про силу сім'ї. Обговорювали, як важливо просто давати жити своє життя. Говорили про 4 тисячі тижнів та джинси, які можуть змінити мислення. А ще намагалися зрозуміти, як це робити все для кохання та зі стану кохання.

Крістіна психолог і просто неймовірна людина. Тож якщо вам прямо зараз потрібні життєствердні сенси, ми запрошуємо вас до прослуховування.

Підписуйтесь на нас в інстаграмі

Як знайти Христину

  • 54 хвилини
  • 20 лютого 2022
Неуспешный успех

#2 Ангеліна Голт про інвестиції в себе, етимологію та філософський факультет

У цьому випуску ми поговорили з Ангеліною Голт про те, як перебувати в теперішньому і калібрувати вектор на минуле чи майбутнє. Обговорили її навчання на філософському факультеті та з'ясували, як це допомагає жити у нинішньому світі усвідомленості. Багато говорили про акторські курси і про те, як це пробиває сором'язливість і вчить вести осмислені діалоги. Розібралися в чому різниця між інстаграмними друзями та справжніми. А ще, з'ясували, що етимологія — це нова сила. Але важливо вміти матюкатися.

У рубриці філософське питання: "На чому базується метч між людьми?"

Вино, яке рекомендуємо під випуск: Field Recordings "Skins"

Підписуйтесь на нас в інстаграмі.

Знайти Ангеліну

  • 62 хвилини
  • 13 лютого 2022
Неуспешный успех

#1 Іван Смольніков про зміну реальності та способи підвищення усвідомленості

У цьому випуску ми поговорили з Іваном Смольніковим про зміну реальності, віру в себе і свої ідеї, всесвіт і його байдужість до нас, а ще про баланс, внутрішні винагороди та селективну увагу. Розмірковували, чому важливо отримувати більше задоволення від процесу, а не результату та не намагатися щось переоцінити. Шукали кнопку, яка перемикає людину зі стану «гвинтик системи» на автора всього, що відбувається навколо. Іван поділився способами підвищення усвідомленості, а ми з'ясували, чи є кореляція між віком та мудрістю. Спойлер: ні. Мудрість приходить із віком, але іноді вік приходить один.

У рубриці філософське питання: «Що думаєш про існування “призначення”?”

Вино, яке рекомендуємо під випуск: Christina “Orange”

Підписуйтесь на нас в інстаграмі

Знайти Івана

  • 52 хвилини
  • 1 січня 2022
Неуспешный успех

#12 Резюме другого сезону

Цей випуск ми записали напередодні Нового Року, щоб обговорити всі найцікавіші та найбільш резонансні теми, які стосувалися другого сезону. Це був неймовірний досвід, який ми отримували разом з вами та гостями подкаста. Плануємо й надалі рости, розвиватися та радувати вас свіжими пиріжками-інсайтами та щирими емоціями. Дякую, що весь цей час були з нами! І до зустрічі.

Підписуйтесь на нас в інстаграмі

Як знайти Машу

Як знайти Сергія

Нові подкасти

Популярне цього тижня