Всі епізоди "Креативна Практика про креативні практики"

Фриланс: з чого почати і як наповнювати портфоліо

 • Освіта
 • 87 хвилин
 • 11 квітня 2022

Слухати

Через війну чимало творчих фахівців опинились у ситуації, коли в них знизились доходи чи взагалі зникла робота, і тому багатьом з нас доводиться шукати нові можливості для самореалізації, а також шукати способи заробляти.

Одним з очевидних шляхів для цього є фриланс. Але в багатьох із тих, хто починає ним займатись, є ціла купа питань. З чого починати? Як наповнити портфоліо? Що робити, коли ще немає досвіду? Де шукати замовників? Як працювати з біржами фрилансу? Як правильно оформити свою діяльність юридично?

Ми вирішили зробити серію подкастів на цю тему разом з Іллєю Кульбачним, керівником Cosmos Studio, та Анатолієм Попелем, керівником CASES та Креативної Праткики.

Тематична рамка першого випуску буде досить широкою — з чого, власне, починати.

Теги


Слухайте у додатку

Креативна Практика про креативні практики: інші епізоди

 • 68 хвилин
 • 19 квітня
Креативна Практика про креативні практики

Про ФОПи, податки та питання аудиторії

У завершальному випуску з серії спеціальних подкастів Креативної Практики про фриланс поговоримо про ФОПи. Ілля Кульбачний, художній керівинк Cosmos Studio, та Анатолій Попель, керівник CASES так Креативної Праткики, поговорять про те, як реєструвати ФОП, чи треба це робити, скільки податків і як слід платити. А ще в цьому випуску відповімо на запитання про фриланс, які отримали від спільноти.
 • 71 хвилина
 • 15 квітня
Креативна Практика про креативні практики

Про Upwork та інші біржі

Продовжуємо серію спеціальних подкастів Креативної Практики про фриланс!

У другому випуску Ілля Кульбачний, художній керівинк Cosmos Studio, та Анатолій Попель, керівник CASES так Креативної Праткики, будуть говорити про прикладні речі: де фрилансерам шукати замовлення. Обговоримо, які є біржі фрилансу, як працювати з одною з головних бірж — Upwork, і на що звертати увагу під час оформлення ваших пропозицій замовникам.

 • 38 хвилин
 • 2 лютого
Креативна Практика про креативні практики

Ким ви себе бачите через 5 років (Частина 2)

Михайло Самоваров, співзасновник та дизайн-директор League Design Agency, та Анатолій Попель, CEO CASES та Креативної Практики, продовжують розмову про вектори кар‘єрного розвитку. У другому випуску другого сезону «Ким ви себе бачите через 5 років» спробуємо з‘ясувати, зокрема, чи кожен дизайнер повинен прагнути стати артдиректором, чому Михайло вважає, що працювати дизайнером не обов’язково, щоб створити власну агенцію, хто створює дизайн-бізнеси і навіщо, чи варто йти на фріланс, та як працювати собі в задоволення за власним графіком.

 • 65 хвилин
 • 19 січня 2022
Креативна Практика про креативні практики

Ким ви себе бачите через 5 років (Частина 1)

В подкасті «Креативна Практика про креативні практики» спілкуємось про те, як будувати кар‘єру в креативних індсутріях: як обрати творчий шлях, як шукати власний стиль, як продавати свої послуги, як захищати свої ідеї та як професійно розвиватись. Перший випуск другого сезону «Ким ви себе бачите через 5 років» присвячений кар’єрі в дизайні. В ньому мова іде про те, які напрямки в дизайні існують, які з них більш та менш затребувані, які зарплати пропонують фахівцям та як зрозуміти, який з цих напрямків ліпше обрати.

Ведучі подкаста: Анатолій Попель, СЕО CASES та Креативної Практики, і Михайло Самоваров, співзасновник і дизайн-директор League Design Agency.

Нові подкасти

Популярне цього тижня