Суспільне розслідування

Епізодів: 16

Слухати
Підписатися

Це подкаст про системні проблеми, з якими стикається кожен з нас. Нещасні випадки, надзвичайні ситуації, вбивства, причиною яких є корупція і безвідповідальність. Команда розслідувачів Суспільного розповідає про найважливіше

Слухайте у додатку

Епізоди 16

  • 23 хвилини
  • 15 липня
Суспільне розслідування

Розстріл на Леха Качинського. Епізод 3

Фінальний епізод розслідування розстрілу сімї Чікмарьових у Бучі. Пошуки та припущення водія, який відвіз пораненого Олександра Чікмарьова до лікарні. Боротьба медиків за життя пораненого. Чим допомогли свідчення про бойову машину десанту поблизу місця розстрілу? Та як врешті журналісти подкасту встановили конкретний підрозділ, військові котрого вчинили цей воєнний злочин? Де зараз перебуває це підрозділ? Та які подальші кроки для притягнення винних до відповільності?

  • 19 хвилин
  • 7 липня
Суспільне розслідування

Розстріл на Леха Качинського. Епізод 2

Кількість вбитих цивільних у Бучі свідчить про сотні воєнних злочинік скоєних російьськими військовими. Журналісти подкасту продовжують розслідування про розстріл сім'ї Чікмарьових та їх сусідів, щоб встановити конкретний підрозділ і винні були покарані. У цьому епізоді ми поринемо в окуповану Бучу. Мертві тіла, які тижнями не прибирали з вулиць, заборона поховань, братські могили та інші звірства окупантів. А також, як іідентифікували тіла та документували воєнні злочини після звільнення міста.

  • 24 хвилини
  • 1 липня
Суспільне розслідування

Розстріл на Леха Качинського. Епізод 1

Матвій Чікмарьов був найкращим учнем у класі, а його молодший брат – Клим – мріяв стати футболістом. Батьки хлопчиків – Маргатита та Олександр – звикли до життя у мальовничій Бучі на Київщині, куди втекли від «руського міра» на Донбасі. Та війна наздогнала родину знову.

5 березня 2022 року, у день, коли Буча опинилася під повним контролем російських військ, Чікмарьови вирішили втікати з міста. Їхню машину та машину їхніх сусідів обстріляли без попередження. Діти та їхня мама загинули. Батька ледь вдалося врятувати і він залишився без ноги.

Цей воєнний злочин вчинили конкретні військові і у другому сезоні подкасту Суспільне розслідування, журналісти поставили собі за мету встановити підрозділ у якому вони служать.

  • 25 хвилин
  • 13 листопада 2021
Суспільне розслідування

Сто років ізоляції. Розмова з журналістами

У заключному епізоді подкаста журналістка Інна Білецька розповідає про роботу над фільмом «Сто років ізоляції» - документальну стрічку, що показує, як влаштована психіатрична система України.

Нові подкасти

Популярне цього тижня