poster

Алексей Капуста

Автор подкаста Українські винні історії

Подкасты


Эпизоды 11

  • 25 минут
  • 4 дня назад
Українські винні історії

11. Вино та війна

МОЯ ЕЛЕКТРОННА ПОШТА: o.kapusta@me.com

Сьогодні ми будемо говорити про зв'язок вина та війни. Здавалося б, що тут може бути спільного? Адже коли починається війна, звичний спосіб життя миттєво руйнується – зокрема щезає і вино з друзями по суботах, та акції у виномаркетах, та фудпейринг, та багато інших насолод, які ми з вами так любимо. Ба більше – військовий стан передбачає різні обмеження на продаж алкоголю.

Але хочу нагадати, що вино пережило усі війни в історії людства. До того ж, часом навіть допомагало їх вигравати. А ще ви можете здивуватися, але саме війни частково сформували винну індустрію та в результаті зробили її такою, яка вона є сьогодні.

  • 15 минут
  • 26 июня
Українські винні історії

10. Як одесит налогодив виноградаство та виноробство у Штаті Нью-Йорк (США)

Моя електронна пошта: o.kapusta@me.com

Сьогодні ми поговоримо про одного цікавого персонажа, який у 1950-х роках налагодив виноробство у штаті Нью-Йорк. А варто сказати, що з вирощуванням винограду там століттями не все було просто. Першими принести на ці землі якесь культурне виноградарство спробували голландці, але зазнали невдачі. Згодом за діло взялися англійці, але теж не дуже успішно. Через те, що клімат у штаті Нью-Йорк досить прохолодний, з морозними зимами. Тому культурні сорти винограду сімейства Vitis vinifera погано приживалися. Під час заморозків їхнє коріння промерзало, і лози гинули.

  • 18 минут
  • 20 июня
Українські винні історії

9. Що пив Микола Гоголь?

Моя електронна пошта: o.kapusta@me.com

Сьогодні ми поговоримо про питні вподобання ще одного видатного вихідця з України – Миколи Гоголя. Ім'я цього письменника та художника досі оповите ореолом таємниці та навіть містики. Ми ж висвітлимо одну зі складових його життя – стосунки з алкоголем.

  • 18 минут
  • 10 июня
Українські винні історії

8. Що пив Іван Франко

Моя електронна пошта: o.kapusta@me.com

В одному з попередніх подкастів я розповідав, які вина полюбляв пити Тарас Григорович Шевченко. А сьогодні ми будемо згадувати іншого класика української літератури – Івана Франка, у контексті його стосунків із вином, звісно.

Новые подкасты

Популярно на этой неделе