Центр політико-правових реформ

Эпизоды: 7

Центр політико-правових реформ – це недержавний аналітичний центр, створений у 1996 році після прийняття Конституції України. ЦППР – неурядова неприбуткова організація, яка працює на загальнодержавному рівні. ЦППР розробляє та сприяє впровадженню реформ, здатних забезпечити демократію, верховенство права та належне урядування, у таких напрямках як конституціоналізм, урядування та публічна адміністрація, судівництво, кримінальна юстиція, протикорупція, розвиток громадянського суспільства.

Подкасты


Эпизоды 7

 • 22 минуты
 • 27 июля
Гід реформ

Закон про адмінпроцедуру підписано: що далі?

 • Яких проблем сьогодні вдалося б оминути, якби із Законом «Про адміністративну процедуру» не зволікали й ухвалили його раніше?
 • У чому важливість Закону для євроінтеграційних процесів?
 • Коли українці на практиці зможуть скористатися перевагами Закону?
 • Хто відповідальний за те, щоб громадяни та службовці знали про особливості Закону та могли використовувати його положення?

Віктор Тимощук, член правління Центру політико-правових реформ, розповів про те, чого очікувати після підписання Закону України «Про адміністративну процедуру»: «Якщо вміти ним користуватися, то будуть задоволені й ті, хто просить щось від держави, й ті, хто мають владу».

Науково-практичний коментар до проєкту Закону України «Про адміністративну процедуру» – за посиланням.

___________

🔗 Читайте аналітику ЦППР на сайті.

🔗 Портал про аналітику та роботу аналітичних центрів.

Повний запис розмови можна переглянути на YouTube-каналі.

Якщо ви хочете почути коментар чи експертну думку від аналітиків – можете надіслати питання на пошту media@pravo.org.ua.

 • 18 минут
 • 5 июля
Гід реформ

Адмінпослуги у червні 2022

Що змінилося та які процеси процеси відбувалися у червні 2022 року у сфері адмінпослуг розповідає Анна Колохіна, голова правління «Дніпровського центру соціальних досліджень» та регіональна координаторка Громадської мережі публічного права та адміністрації UPLAN.

Прочитати текстову версію дайджеста ви можете за посиланням.

Слідкуйте за експертними коментарями та новинами у роботі українських аналітичних центрів у соцмережах:
YouTube Facebook | Telegram Twitter

 • 36 минут
 • 30 июня
Гід реформ

Конституційна драма та реформа Конституції

Про Конституційні драми, про те, чи можна наблизити Конституцію до людей, про те, хто стоїть за розробкою та ухваленням конституційних змін, – розповів Олександр Марусяк, експерт Центру політико-правових реформ. 

Також ви почуєте приклади, як дрібні логічні неузгодженості в Конституції можуть стати причиною значних проблем та як кожен і кожна з нас може на особистому рівні захищати Конституцію як суспільний договір.

Повний запис ефіру, який був присвячений річниці ухвалення Конституції України, можна переглянути на YouTube-каналі.

Якщо ви хочете почути коментар чи експертну думку від аналітиків – можете надіслати питання на пошту media@pravo.org.ua.

 • 28 минут
 • 20 июня
Гід реформ

Судова реформа: як вимірюється правосуддя?

Як вимірюється правосуддя? Чого очікувати від судової реформи, враховуючи євроінтеграційні процеси?
Спеціально для «Гід реформ» розповів Роман Смалюк, експерт Центру політико-правових реформ.

Також вам може бути цікаво дізнатися більше:

Якщо ви хочете почути коментар чи експертну думку від аналітиків – можете надіслати питання на пошту media@pravo.org.ua.

Популярно на этой неделе